Přejít na obsah

Logá rádiostaníc


160R

Doporučené příspěvky

Rádio Bolero a navigácie Amundsen a Columbus umožňujú zobrazenie loga rádiostanice na displeji spolu s jej názvom. Keďže u nás rádiá svoje logá v analógu nevysielajú, je nutné nahrať logá ručne. V prílohe nájdete logá najznámejších staníc. Stačí archív rozbaliť, súbory PNG nakopírovať na SD kartu, túto vložiť do hlavnej jednotky a zvoliť načítanie loga rádiostanice. Výsledok vyzerá nejak takto :palec:

loga.jpg

loga_sk.zip

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Polar: Dík za doplnenie, ja som pozbieral len tie najbežnejšie. Nahrať idú aj cez usb, presne ako píšeš. Ak by u nás fungovalo digitálne vysielanie a rádio je vybavené DAB tunerom, tak logo by sa stiahlo priamo z naladených staníc. Podľa najnovších info ale u nás v SR pre digitálny rozhlas bola vybraná platforma DRM a tým pádom doplatiť si za DAB tuner v OIII stráca zmysel :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Guest Václav Votava

Dobrý den, potřeboval bych poradit.Jedná se o slideshow u DAB vysílání. Při poslechu rádií, které nemají v paměti rádia loga , jde konkrétně o stanici Seejay či Gama rádio, které koncern v paměti zatím nemá, se mi během slideshow nezobrazuje po nahrátí logo v plné velikosti ( u radia beat , radia 1 a dalších ano ) Během 2minutového načítání loga mi svítí malinké logo a až po načtení slideshow je logo v normální velikosti. zkoušel jsem nahrávat přes usb všechny formáty log png, gif, jpg apod. poté i různé velikosti log a velikost je stále malá. nevíte, jak mohu loga nahrát přímo do paměti přístroje , aby se mi logo zobrazovalo normálně ve velké velikosti? Jedná se o DAB příjem. zajímavé je, že ve slideshow mám stará loga českého rozhlasu ve velkém, přitom na předvolbách mi svítí loga nová, co jsem si sám nahrál, proto jsem usoudil, že loga ze slideshow přístroj čerpá nejspíše z koncernového úložiště v paměti rádia. Děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o měsíc později...

Rádio Bolero a navigácie Amundsen a Columbus umožňujú zobrazenie loga rádiostanice na displeji spolu s jej názvom. Keďže u nás rádiá svoje logá v analógu nevysielajú, je nutné nahrať logá ručne. V prílohe nájdete logá najznámejších staníc. Stačí archív rozbaliť, súbory PNG nakopírovať na SD kartu, túto vložiť do hlavnej jednotky a zvoliť načítanie loga rádiostanice. Výsledok vyzerá nejak takto :palec:

 

ahoj pojde tie loga nahrat aj na rns510 ak ano kam to mam nakopirovat dik za inf

Odkaz ke komentáři
Guest PetrSev

Mám OIII 2014, model 2015, rádio Swing. Volbu v menu na nahrání loga stanice tam nemám. Když jsem zkusil update přes oficiální stránky Škodovky, nic se nezlepšilo. V novějším autě, to samé rádio už tuto volbu má. Nevíte někdo jak donutit rádio aby se updatlo na novější sw?

Odkaz ke komentáři
Guest PetrSev

No tam mě řekli, že je aktuální a nechtěli si to nechat vyvrátit. Přitom kolega v o rok mladší oktávce má vyšší verzi sw. Jako třeba je to dáno i hw vezí, kterou máme taky jinou ale jak se v tom vyznat.

 

Jinak když jsem se na to rádio díval tak Made in China :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...