Přejít na obsah

Sněhurka :)


Doporučené příspěvky

otiecko ho má rok najeto k 25 tis km

za tu dobu vše ok, jen hned při prodeji jsem objevli vadu laku na LP dveřích(přestříkali) a co tam montovali pipaky tak jsou total na hovno

jinak na muj popud máme zkracený intervaly na 15 tis místo 30tis

no a v lese už to otiecko odřel sjelo mu to po kameni-ZP blatník+lampa a přední nárazník praskl

lampa jen origo a stála 6000 :) , dělali jsme rám dopředu, nemužu sehnat nikoho na přídavný světla každej mrčí že je to japonec, záruka a že nemá schéma

 

ještě k cenám ND-chtěl jsem sehnat přepinani na ty přidavný světla origo, ale jen tlačítko bez podsvitu stojí 3500! a pak my to máme skrz hafany, takže otiecko chtel nejak vyresit aby mohlo zustat otevrené okno v 5.dverích a auto se zamklo(ono nechce páč má jakoby otevrené dvere) tak jsem chtel ten proti kus ze skla co zapada do zámku a ten stojí 960 a to je to prosím 5x2 cm plech a na tom navarený drát cca 1 cm silny pozohybany

 

zlatej koncern:)))

Odkaz ke komentáři

Jim: No tak zadní lampu taky řešíme, budeme ji brát z nějaké bouračky asi za litr :) s tím okýnkem sme to zatím nezkoušeli, ale my zřejmě nebudeme nechávat otevřené zadní okno když se zamnkne autí :) k rámu - to máte origo nebo jste si ho nechali někde udělat?? Jiřík jej právě schání za nějaký levný peníz ;) Jinak co se díl§ týče - zatím pohoda - destičky máme z kelly levně, teď budeme řešit kotouče, mlhovky nám tam dal jeden moc hodný kamarád - sice ne origo, ale vypadá to dobře. Já co vidím jako velikou vadu - u větrání na straně řidiče nám fouká stále studený vzduch ;) Jirka už rozebral středový panel, ale tam nic, takže to bude někde dál, no chystá se do nissanu, aby mu řekli co s tím je, ale docela mě to naštvalo - když se s tím jede dál nebo teď z rána v zimě, tak je to dost nepříjemný, i když vypneš větrání, tak to minimálně na nohy ten studený vzduch fouká :P A poslední co mi moc nevyhovouje, je vysoký nástupní prostor :P to je fakt masakr :(

Odkaz ke komentáři
A poslední co mi moc nevyhovouje, je vysoký nástupní prostor :) to je fakt masakr :P

 

...hlavně v minisukni to bude dobrý :) ;)

 

Hele ten rám doufám máte jen jako deko, bo on moc nevydrží (z principu, jak a kde je přidělanej k autu) a navíc ještě většinou při nárazu a opření se o někoho podrbe slušně čumák auta... Kdysi jsem v rámci praxe na SŠ dělal v Beta Hase, což je dealer Nissan a rámy se braly jen od fy Bureš, tak zkuste tam.

Odkaz ke komentáři

my máme 05 a nalítáno asi 130 tis :palec:

O vrakáči zatím žádném nevíme - přeci jen manžílek byl přes ty alfičky a tohle je něco jiného. Zatím spíše se ND budou shánět přes různé bouračky, jelikož tady máme i druhého kamaráda, který má to samé auto :)Zatím ale to nehrotíme - spíše se zjišťuje o kolik stojí, aby se ve finále vědělo, za kolik to auto vlastně je :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...