Přejít na obsah

Sněhurka :)


Doporučené příspěvky

otiecko ho má rok najeto k 25 tis km

za tu dobu vše ok, jen hned při prodeji jsem objevli vadu laku na LP dveřích(přestříkali) a co tam montovali pipaky tak jsou total na hovno

jinak na muj popud máme zkracený intervaly na 15 tis místo 30tis

no a v lese už to otiecko odřel sjelo mu to po kameni-ZP blatník+lampa a přední nárazník praskl

lampa jen origo a stála 6000 :) , dělali jsme rám dopředu, nemužu sehnat nikoho na přídavný světla každej mrčí že je to japonec, záruka a že nemá schéma

 

ještě k cenám ND-chtěl jsem sehnat přepinani na ty přidavný světla origo, ale jen tlačítko bez podsvitu stojí 3500! a pak my to máme skrz hafany, takže otiecko chtel nejak vyresit aby mohlo zustat otevrené okno v 5.dverích a auto se zamklo(ono nechce páč má jakoby otevrené dvere) tak jsem chtel ten proti kus ze skla co zapada do zámku a ten stojí 960 a to je to prosím 5x2 cm plech a na tom navarený drát cca 1 cm silny pozohybany

 

zlatej koncern:)))

Odkaz ke komentáři

Jim: No tak zadní lampu taky řešíme, budeme ji brát z nějaké bouračky asi za litr :) s tím okýnkem sme to zatím nezkoušeli, ale my zřejmě nebudeme nechávat otevřené zadní okno když se zamnkne autí :) k rámu - to máte origo nebo jste si ho nechali někde udělat?? Jiřík jej právě schání za nějaký levný peníz ;) Jinak co se díl§ týče - zatím pohoda - destičky máme z kelly levně, teď budeme řešit kotouče, mlhovky nám tam dal jeden moc hodný kamarád - sice ne origo, ale vypadá to dobře. Já co vidím jako velikou vadu - u větrání na straně řidiče nám fouká stále studený vzduch ;) Jirka už rozebral středový panel, ale tam nic, takže to bude někde dál, no chystá se do nissanu, aby mu řekli co s tím je, ale docela mě to naštvalo - když se s tím jede dál nebo teď z rána v zimě, tak je to dost nepříjemný, i když vypneš větrání, tak to minimálně na nohy ten studený vzduch fouká :P A poslední co mi moc nevyhovouje, je vysoký nástupní prostor :P to je fakt masakr :(

Odkaz ke komentáři
A poslední co mi moc nevyhovouje, je vysoký nástupní prostor :) to je fakt masakr :P

 

...hlavně v minisukni to bude dobrý :) ;)

 

Hele ten rám doufám máte jen jako deko, bo on moc nevydrží (z principu, jak a kde je přidělanej k autu) a navíc ještě většinou při nárazu a opření se o někoho podrbe slušně čumák auta... Kdysi jsem v rámci praxe na SŠ dělal v Beta Hase, což je dealer Nissan a rámy se braly jen od fy Bureš, tak zkuste tam.

Odkaz ke komentáři

my máme 05 a nalítáno asi 130 tis :palec:

O vrakáči zatím žádném nevíme - přeci jen manžílek byl přes ty alfičky a tohle je něco jiného. Zatím spíše se ND budou shánět přes různé bouračky, jelikož tady máme i druhého kamaráda, který má to samé auto :)Zatím ale to nehrotíme - spíše se zjišťuje o kolik stojí, aby se ve finále vědělo, za kolik to auto vlastně je :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...