Přejít na obsah

Prasknuté čelné sklo - záhada


n0iDek

Doporučené příspěvky

Ak niekto potrebuje vymenit čelne sklo tuto firmu neodporučam https://www.autosklocent.eu/, dna 12.12.2017 mi vymenili sklo na aute za istu cenu ako aj iny ale ked prišiel prvy dažd tak som mal vodu v aute, ihned som im volal ale nemali času na prelepenie isteho aj ked sa reklamuju s doživotnov zarukov na lepenie skla, od vtedi som im viackrat volal ale stale ista odpoved, dnes je 09.02.2018 a ešte stale neprišiel nikto sa ani pozriet na to sklo.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

Minulý týždeň som opäť musel meniť sklo. Napísal som síce opäť, ale teda je to už nejaká doba, čo som mal kľud. Obával som sa ako to bude v tejto situácii skrz pandémiu, či nebudem mať problém to vybaviť ale vôbec žiadny. Tak ak niekto takéto niečo odkladá tak netreba. Dohodol som si termín celkom rýchlo a sklo mám vymenené.

Odkaz ke komentáři

Servisy ako také hej. Len ja mám zvlášť poistenie a nemal som napr. vôbec predstavu ako autosklá fungujú, či fungujú ako to je aj s dodaním skla, koľko sa čaká. Lebo tie nariadenia sa neustále u nás menia a už ma to ani nebaví sledovať. Lebo doobeda jedno a poobede druhé. 

Odkaz ke komentáři

Najskôr som volal a informoval sa kedy sa môžem zastaviť, nadiktoval som vin číslo, popýtal som sa, čo to bude stáť a povedali mi, že sklo bude do 24 hodín, takže pohoda. Vraj pri octávkach nie je nejako problém so sklami, že mávajú na sklade, to možno skôr pri nejakých iných značkách by to bolo na dlhšie. Ale to som sa nepýtal to neviem.

Odkaz ke komentáři

ale tak s bocnym sa ti nestane nejaka nehoda jak s celnym najskor si myslim, o to aby ti bocne prasklo respektive sa rozletelo, lebo to len tak nepraskne, tak to by musel tomu niekto dopomoct a teda dufam ze v dnesnej dobe by si niekto cosi take nedovolil, aj ked je pravda ze ked byvali diskoteky tak kadejake pripady som pocul co urobili mladi na cudzich autach ale teda nastastie teraz jak je lockdown a nie su diskoteky tak je klud

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Je to obsažené v balíku havarijní pojistky, nicméně jsou zde jiné podmínky, jako u pojistky čelního skla. Jiná spoluúčast a krytí nemá vliv na výši bonusů.

Mám pocit, že jako doplňkové pojištění lze sjednat i povinnému ručení. Rozdíl mezi čelním sklem a všemi skly byl zanedbatelný v jednotkách desítek korun ročně.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Pokial mas nejake novsie auto a ze mas havarijnu tak to je dobre, to sa oplati, ale ak mas nejake starsie, ze havarijna sa ti moc uz z pohladu inych veci neoplati, tak je lepsie ist do zvlast poistenia alebo potom len k povinnemu.

Dobre je si pozriet podmienky ake kto ma, co najviac by ti vyhovovalo.

Odkaz ke komentáři

Platil som za ten protektor, to bolo nejakých 70 euro a potom mi to odrátali z ceny výmeny, takže pohoda. Geckoslov na tom veru nie je nič k závisti. Užil som si, ale podstatné, že to mám urobené. Že vtedy bez problémov mi v hornete dali termín a povedali aj cca čo to bude stáť, že som sa vedel na to aj psychicky pripraviť 🤣

Odkaz ke komentáři

Neptun ja som menil sklo raz a to v autoskle, o ktorom aj pali pisal a tam som nemusel nic, oni vybavili vsetko za mna s poistovnou, ze ja som sa nestaral, ja som sa len dohodol, co potrebujem vybavit, ze sklo vymenit, dali mi termin a vybavene, ziadne natahovacky, ani papiere vypisovat ani nic.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Možno to záleží na koho človek narazí, ale mňa poisťovňa viackrát otočila, že ešte dačo potrebujú a neviem čo, no akože už dnes by som nemal na to nervy.
Lopmilos no takto bez starostí to mať, to je fajn, to hej, to kde si bol? :-)

Upraveno uživatelem neptun1
Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...