Přejít na obsah

Prasknuté čelné sklo - záhada


n0iDek

Doporučené příspěvky

uplne presne ti odpovedat neviem, ale aspon ti skusim poradit. na webe sa vybera, ci ide o osobne auto, dodavka alebo nakladne auto a zadava sa tam aj rocnik a ine udaje samozrejme. ale maju tam napisanu taku poznamku, ze pred uzatvorenim poistenia je dobre, ked si zavolas na infolinku. takze radim ti ozvat sa tam a povedia ti vsetko, co potrebujes vediet. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

a tak zase na druhej strane ja to chapem, to sa neboj. vsak tieto diskusie kadejake su na to, aby sa clovek dozvedel, ked nieco nevie. co mam ja toto poistenie uzatvorene, tak uz niekolko rokov hadam. si to davam rovno na tri roky, nech mam pokoj. nie je to velka suma, takze to je v pohode, ani nepocitim. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tiez by som ti poradil tu infolinku. Hned ta aj prepoji, necakas tam ako teraz ked volas na koronu, ked nieco potrebujes :D Vybavis to rychlo, zalezitost ozaj par minutiek. Inak ono sa odporuca volat si na tu infolinku aj ked si sam clovek uzatvara poistenie cez ich stranku. Akoze pre istotu, aby bolo vsetko na poriadku a nemuseli sa papiere potom prerabat, keby sa nieco zle zadalo. Lebo asi nikto z nas nema tolko skusenosti, ze by to na prvy raz bez zavahania vyplnil. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ale ved predsa na to ta infolinka je. Aby tam ludia zavolali, ked im nieco nie je jasne, alebo si nevedia sami poradit. Na to nevidim nic zle, keby volal aj po celu dobu ako to bude naklikavat. Dokonca to aj uvadzaju, ze je lepsie si zavolat, ked ide clovek sam to poistenie uzatvarat. 

Odkaz ke komentáři

tak to sa potom da povedat, ze to bol ako keby nejaky zvyhodneny balicek. len teda uz je na tebe, ze ci si to tam pridas alebo nie. ale tak za tu cenu to nekupit, to by bola hanba. vyuzit to vyuzijes si myslim, ze to akoze posluzi dobre a ked vies tolkoto na tom usetrit. vsak normalne stoji tolko ako to samotne rocne poistenie, ked si to tak porovnas. 

Odkaz ke komentáři

Čiže ja to len nahlásim, zavolám im, že čo sa kde prihodilo a oni prídu na miesto, keď treba?.. Lebo tak si to predstavujem nejak... Zatiaľ som mal len jednu nehodu, musím si zaklopať, to bolo ešte keď som nemal toto poistenie, ale vtedy by to bolo asi jedno... No ale to sa klasicky volala polícia, všetko sa spísalo a potom som musel do poisťovne...

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...