Přejít na obsah

Prasknuté čelné sklo - záhada


n0iDek

Doporučené příspěvky

Tak podľa čoho iného? Riešiť som to zatiaľ nemusel, takže zo skúsenosti ti povedať úplne neviem, to len tak, že čo si myslím. Možno ešte by mohli pýtať foto, aby to vedeli posúdiť. Lebo tá výmena sa robí až vtedy, keď nie je možná oprava. Tam sa prihliada na to, že aké veľké je to poškodenie, v akej časti skla sa nachádza, či je len akože jedna vec, čo treba opraviť, alebo tam je tých poškodení viacero a podobne. 

Odkaz ke komentáři

Tiež si myslím, že záleží od toho, ako to oni zhodnotia, keď budete spolu volať. Ak by stačil ten výjazd, že ti to prídu spraviť, tak to sa vieš dohodnúť potom aj na čase a aj na mieste, že kam by mali prísť. To všetko potrebné ti potom povedia. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Keď si pozrieš na stránke, tak tam sa píše, že mobilný servis zdarma. V zmluve by si to mal mať potom bližšie rozpísané. Ale už to je čo povedať, že niekto aj takúto službu vôbec zaradil do ponuky, že nemusíš nikam s autom chodiť a prídu oni za tebou tam, kde sa dohodnete. 

Spoliehať sa na niečo je akože fajn, ale radšej byť pripravené a mať pozisťované ako potom bedákať ;)

Odkaz ke komentáři

Tak to šikovne mali potom spravené. Úprimne... čakal som, že to bude dlhší čas. Ale tak už asi sú v tomto dosť zbehlí si myslím. Tak potom to ide už od ruky, keď vedia, čo a ako. Si zober, že by si si to mal sám doma opravovať. V mojom prípade by to bola akože robota na pol dňa minimálne. 

Odkaz ke komentáři

Raz som takto musel davat nie opravovat ale rovno menit sklo. A to bolo fajn, kedze som ho mal tiez dopoistene, ze som vlastne nemusel nic, oni vsetko dohodli a vybavili s poistovnou pzp za mna, nemusel som sa starat. Len sme sa dohodli, co potrebujem, ze vlastne sa bude teda menit sklo, tak mi dali termin a hotovo pre mna. Ziadne papierovacky, dohadovacky, natahovacky. 

 

Odkaz ke komentáři

a to si nevedel, ze aj poskodene sklo ti vedia poistit? tym padom ta oprava alebo vymena vyjde na omnoho lacnejsie, resp nemusis ani nic navyse nejak doplacat. takto by si usetril teda nie len nejake financie ale aj cas. co si myslim, ze akoze ta ho to dost stalo, pokial si sa bavkal s tou opravnou sadou. 

Odkaz ke komentáři

Čo mám napríklad ja skúsenosť, tak dosť veľa mojich známych o takejto možnosti nevedelo. Lebo povedzme si, zase nie je to úplne bežné, že by bol niekto ochotný ti spraviť poistku na niečo, či už je poškodené a tým pádom je jasné, že to bude potrebovať opravu. Preto som prekvapený a zároveň rád, že sa našiel niekto, kto s týmto robí. 

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...