Jump to content

Uvolněné tažné - koule "bajonet"

ocet97

Recommended Posts

Ahoj, nedávno jsem koupil octávku s tažným - bajonet a potřeboval bych poradit od zkušenějších:-) Po zandání bajonetu a zasunutí zajišťovací páčky je koule uvolněná cca půl centimetru do každé strany. Posílám pár fotek k nahlédnutí. Nevím jestli to montuju blbě a nebo je bajonet od jiného výrobce a páčka rozbitá. Výrobce jsem bohužel nezjistil. Díky za každé info.

post-33965-0-35200700-1385314353_thumb.jpg

post-33965-0-72513400-1385314446_thumb.jpg

post-33965-0-88680000-1385314489_thumb.jpg

podle me mas tu zajistovaci packu malo zamacklou si myslim ze ten zobacek na te zajistovaci pacce by mel byt v tom zarezu-drazce na boku toho taznyho aspon co vidim dle foto cislo dve ;)

Díky za radu. Zkoušel jsem to jak říkáš, ale k zacvaknutí mi překáží ta plastová rukojeť. Asi je zkřivená...

Co je to za hrůzu!!!!! Odmontuj to nebo někojo zabiješ a namontuj si nové taž. zařízení, jestli ho potřebuješ.

Že by prodejce tažných?:-D

Zkusím vykartáčovat tu páčku a rozchodit tu pružinku, určitě tam k něčemu je:-D

Měl bych k tomuhle taky dotaz,

mám tažné taky s bajonetem, od profsvaru. Táhl jsem vozík a bajonet mi trošku povolil, že se vaglal. Bylo zatéhlé páčkou dobře, stalo se to při jízdě.

http://www.profsvar.cz/imgs/catalog_skoda/oc1v_0004.jpg

Neví někdo čím to? Kdyžtak mám vymyšlené že na tu páčku udělám objímku s očkem, to samé na kouli a budu to něčím stahovat, aby to drželo.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...