Přejít na obsah

Tour Black&White


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Koukam že moje stránka je už hodně daleko, tak ji soupnu zase dopředu. Změny za tu dobu nejsou radikální, v Žamberku už byly k vidění. Ale zpět se vrátila černá střecha a přibyly tmavý světla. Po Žamberku přišlo i na fl zadní lampy a Céčko do tmava. Jinak jezdí bez problémů, první technickou po 4 letech prošla hezky, jen byla výhrada na oranžové parkovacky.

No letos nejspíš zůstane tak já je, čeká mě stavba domku, takže chvíli dostane prázdniny :D

 

Za týden nás teda ceka tónování skel, tak už to konečně nebude jak výkladní skříň a bude to zase ucelenější.

 

Jinak jsem dostal nabídku propagovat akci Legendy 2016, tak jsem poskytnul reklamní plochu do doby akce, takže se tam s nejakym clenem doufám sejdeme

 

Vybral jsem pár rychlofotek

post-29035-0-37809400-1455802263_thumb.jpg

post-29035-0-37197500-1455802279_thumb.jpg

post-29035-0-29982900-1455802292_thumb.jpg

post-29035-0-66486200-1455802366_thumb.jpg

post-29035-0-23741000-1455802446_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Masku jsem tenkrát zvažoval do bílé, i o stránku zpet jsem zkoušel fotky upravené, ale nikdy jsem to nezkusil jak by to vypadalo. Do světel jsem se nepouštěl je rozebírat a depo lights je takhle už prodávalo, zpracování není úplně nejlepší, radši jsem je pretesnil, protože tomu neveril, nemlzi se. Jen čočka malinko narušila barvu tesne prostor kolem cocky. Mám je z druhé ruky, funglovky už to taky nejsou.

Odkaz ke komentáři

Před tímhle jsem měl originál paraboly, v tomhle mám Osram nightbreakery, za deště za tmy nic moc. Ale za sucha super, nemohu si stěžovat. Horší jak Origo to není, můj názor. Ve tmě jezdím minimálně, takže úplný porovnání s něčím jiným nemám. Pro můj provoz dostačují. ;)

Kdybych měl v originálu taky ty osramky, tak by bylo lepší porovnání.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Pěkně, přes 2 roky jsem sem nevlezl 

:biggrin::biggrin: 

 

Stále oktavecku mám a jezdíme a fungujeme 

 

V dubnu 2018 první rána, 8selat a jedna dospělá, naštěstí tu velkou svini jsem jen liznul, jinak selata ko. Více méně všechno vydrželo, denní svícení oka, světla oka, jen nárazník na výměnu, nějaký ty výztuhy se potovnaly a bylo hotovo. 

FB_IMG_1558202254142.jpg.ce4fcb0f53eed315414369bd390fb841.jpg

Pak jsem tam nalepil camo polep, ale začalo to mít najednou více aut, tak jsem to zase po roce sundal 

IMG_20180914_160540.jpg.8aa877b349a29ae0a7dd7da23342a45f.jpg

 

No a letos jsem vyměnil černý neptuny za bílý kola a asi oka, zase to chvíli nechám tak ??

IMG_20190517_202109.jpg.d34ea49ba731777498a767cb14c280c2.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Můžu se zeptat jestli tam máš nějaký laděný výfuk nebo to jsou jen koncovky? Jinak jí máš moc pěknou taky jsem dlooouho zvažoval rs nárazníky ale není to rs a nebudu to z toho dělat [emoji846] spíš by se mi líbil sport paket nárazník i zadní ale těžko se schání [emoji16]

Odesláno z mého YAL-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...