Přejít na obsah

Coming/leaving home


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám OII Ambiente 07/2005, ale original z vyroby dodano spousta veci (xenony, vyhrev sedadel, MAXIDot atd ...)

 

zajímalo by mne jak se bude chovat CH/LH v případě že mám nakodované denní svícení přes mlhova světla.

 

Tzn když nemám dešť/světelný senzor, tak musí být ovladací čudlík na polohu vpravo aby to fungovalo, ale co se stane s dennním svícením přes mlhovky, když nastartuju a polohu spínače světele nezměním ... to zůstanou rozsvicené xenony, je to tak? A to znamená, že mi už nebude fungovat denní svicení přes mlhu až do te doby dokud nepřepnu spínač do polohy 0 , je to tak?

 

Děkuji za odpověď ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj

 

Mam OII elegance 1/2007 a mam tam fci LH CH. Vse funguje jen mi je divna jedna vec. Kdyz dam prepinac svetel do polohy O tak vecer kdyz uz je tma a odemknu auto rozsviti se mi xenony (fce CH). Dela to nekomu taky tak nebo mam neco spatne. Myslel jsem si ze kdyz je spinac svetel v poloze O je vse vypnuto.

 

Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři

Prave je mi to divne ze to dela ptz kolega ma yetiho a ten kdyz da spinac svetel na polohu O tak i kdyz je tma a odemkne vuz (a to ma v maxidotu zaplou fci LH a CH) tak se svetla nerozsviti. Az kdyz prepne do polohy AUTO a odemkne vuz ve tme tak s svetla rozsviti.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

zdravim .. poridili jsme ted O2 mr 2005 dovoz DK v eleganci ..destovy senzor tudiz i svetelny a chtel bych zapnout funkce CH a LH poradi nekdo jak to nejlepe aktivovat ??? maxidot bohuzel nemam .. da se to pres nejakou kombinaci pohybu pacek a otaceni klicku zapalovani jako to slo napr v O1 ?? nebo budu muset zajet za nekym kdo ma kaaabel ... diky moc SPIRUS :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, poradí mi někdo správné nakodování na LH/CH řízený čidlem v zrcátku? současný kod je tu

 

Address 09: Cent. Elect. Labels: 3C0-937-049-23-H.lbl
Control Module Part Number: 3C0 937 049 E HW: 3C0 937 049 E
Component and/or Version: Bordnetz-SG H37 1002
Software Coding: D18A9F1B0004140000110D00000000000019FF0E3C
Work Shop Code: WSC 60232 175 94919
Additional Info: 1Z1955119A Wischer SK351 012 0401 1K0955559T RegenLichtSens 011 1110
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Cau kluci, vim ze se to tu probiralo asi tisickrat, ale nikde jsem nenasel stejnej pripad jako jsem ja...Jsem v tomhle trochu novacek, tak jen pro sichr. Mám OII rok 2006 Elegance, destovej a asi i svetelnej senzor(jak jsem to tu procital, tak jsem nejak nabyl dojmu, ze tam svetelnej bejt automaticky nemusi), halogeny a spinac svetel BEZ polohy tunel/auto. Ted k dotazum...

 

1) Pujdou nakodovat mlhovky jako denni sviceni (stahnout intenzitu na nejaky procenta - jaky jsou tak idealni?) a destak/svetelnej aby pak roznul zbytek auta?

 

2) Pujde tam nastavit CH/LH kdyz to bude nastaveny viz bod 1)? V nastaveni Maxidotu CH/LH nevidím...

 

3) Budu kvuli tomu vsemu muset shanet vypinac svetel s polohou tunel/auto? Nebo to pujde NEJAK i bez nej?

 

Dik moc

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...