Přejít na obsah

AUX VSTUP


Guest xjindrax

Doporučené příspěvky

AHOJ VŠICHNI, chtěl jsem se zeptat, mám Octavii II, ale mám tam rádio stream, ale nemám tam CD měnič. Bohužel se v autech vůbec nevyznám a nevím, jak se tam dá namontovat aux výstup, abych tam mohl připojit MP3 přehrávač, či něco jiného. Kdyby jste byl někdo, tak moc hodnej a napsal mi postup, nebo mi poslal odkaz na nějaké zařízení, které mi to umožní, mockrát děkuju

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Zdravím všechny,

 

řeším AUX-IN na své Octavii II rv. 2009.

Konektor zabudovaný do středového panelu nemám, v autě je namontované autoradio Blues. Dle návodu, lze k tomuto radiu připojit externí audio zdroj přes AUX-IN volbu tlačítka CD nebo CD měnič a radio by mělo rozpoznat externí zdroj. Našel jsem si na jiném místě zdejšího fora (http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=299) jak lze dodělat k autoradiu Stream. Zapojil jsem kablíky do konektorů v radiu, propojil s MP3 přehrávačem, ale po zapnutí MP3 přehrávače a opakovaným zmáčknutím tlačítka CD pro přepnutí na externí zdroj audia, se mi buď přehrává vložené CD a po jeho vyjmutí, mi radio oznamuje, že CD není vloženo, ale vůbec mi nenabízí zdroj zvuku přes AUX i přes to, že MP3 hraje! Kabely proměřeny, v pořádku, až na konektorech radia jde do radia audio signál.

Kabeláž: do radia zapojen: levý + pravý kanál + stínění (jeden vodič) - samice jack 3,5mm; prodlužka 1m samci jack 3,5mm; MP3 zapnutý, hrající. Poradí mi někdo, v čem by mohl být problém? Děkuji

Libor

Odkaz ke komentáři

ono to neni tak jednoduchý .. všichni si myslí že když něco napojí tak že to hned funguje .. ale něco jako to že to rádio má nějaký kódování nikoho nezajímá .. nevim jak OII a rádio Blues, ale když sem teď několikrát kódoval Columbuse do SII tak se mě to vždy ptalo jestli je v autě zabudovaná zďířka na AUX .. třeba se pletu, tohle rádio sem z auta ještě nevyndaval, nedělal jsem na něm nic .. ale myslím si že problém je v tom kódování ..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...