Přejít na obsah

Huriho Steelka


Doporučené příspěvky

Guest harleymann

právě tato barva vypadá jako základní,tak jsem myslel,že je bez příplatku..když jsem ji viděl na benzince,tak musím říct,že nuda-nuda-šeď,ale každý má něco..to spíše Šedá Metal by to podtrhla.Bez černých,plastově vypadajících vnějších zrcátek :palec:

Odkaz ke komentáři
Guest harleymann

Na rodinném autě za víc jak 600.000,- bych očekával kvalitnější,nešizenou barvu a lak..připadá mi,jako by škodovka využívala toho,že je zde oblíbená a hodně jí toho projde..

Odkaz ke komentáři
Guest harleymann

Asi znáš kvalitu laku u motorek líp "88",já moc ne,ale ten není tak na ráně jako u aut,to snad chápeš.. :palec: a vylepšení mi možná uniká,některé konkrétní máš na mysli? :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

já vidím vylepšení ve všech CO2 kravinách co v autě vidím.... otázka jestli potřebuješ všechny kraviny okolo, nebo aby někomu auto vydrželo bez větších částkách třeba 10 let...

jinak je pravda, dřív si potřeboval na 300 koní pořádnou atmošku s válcema, dnes 2.0 přeplnovanej :)

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Na rodinném autě za víc jak 600.000,- bych očekával kvalitnější,nešizenou barvu a lak..připadá mi,jako by škodovka využívala toho,že je zde oblíbená a hodně jí toho projde..

Skodovku uplne uz nezajima primarne ceskej trh. RS muze stat i skoro milion ale porad je to auto za tech zakladnich 350 tisic. Jo na supr lak si dnes musis koupit neco z britsky produkce. :)

Odkaz ke komentáři
Guest harleymann

toho už asi z výroby jako nového nedostanu.. :palec: ono,už auto jako takové je špatná investice,pokud není na ičo a nevydělává..natož rodinné upravené auto "Rally Sport" :blink:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...