Přejít na obsah

Jihočeský kraj


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Když se chlapi nějak domluvíme, není problém. Mám to zhruba 60km.

V pátek budu v ČB, ale vyzvedávám ségru a chci koupit něco moji ženskej k Vánocům.

V sobotu budu v ČB zhruba od 4h až do večera, jedu na toho Walkera. V neděli leda někdy po obědě, protože si chci jít pak lehnout, protože jdu na noční...

Odkaz ke komentáři

tak bohužel,ani já sem nebyl pánem víkendu;

-MirdaJH....většinou se ladíme po telefonu :loool: zatím net v mobilu jen výjmečně;

-Spooky,jak si dopadl se spojkou...nechce se mi ležet pod autem ted v zimě,tak zítra mě kamarád pustí na zvedák kvůli výfuku...snad bude jen volný-nechci honem ted zhánět nový :unsure:

Odkaz ke komentáři

Ze spojkou jsem dopadl tak že je převodovka vyndaná z auta a teď to musí někdo složit... :D Nebyl moc čas... Zapomněl jsem chytrák simering na kliku... Rovnou jsem ještě doobjednal čepy a silentbloky ať je to hotový a je klid zase nějakej čas... Jen sehnat někoho kdo to udělá...

Mirda: záleží jaká spojka... podle obrázku máš OII a tam nevím jak přesne to je. Ja dělám na OI TDI a předělávam na jednohmotu...

Odkaz ke komentáři

Mirda: 66ka ma mensi vstriky, pokud se bavime o ALH, jinak jsou uplně stejny. AGRka měli obtokovy turbo a ze zacatku jednohmotu. Kazdopadne u 81 jenom softem 110kW je utopie... Softem se ty auta hýbou cca 130 - 135PS coz je nekde kolem 95kW ;-) Doraz nekdy na pokec... ;-)

 

Michal: OK zajed na sborku... ;-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...