Přejít na obsah

Bobek


Doporučené příspěvky

Zalezi jak to vemes, urcite pri vyssi teplote lip promaze, ale v teplotach kde se pohybujem my jako bezni ridici budou mit jak 30 a 40 stejnou ochranu pro treci plochy. Vzdy jsem daval "longlife"a menil tak po 10 max 15 tisicich, a auticka jezdila. Ano je ridci a papne to neco mezi vymenou:-) podle me pro dobry pocit at da kazdy to co myslim ze je lepsi:-)

Odkaz ke komentáři

však je to tvoje auto, ale dávat do suprovýho motoru 3.6 longlife sračku mě přijde hřích :) s mým TSi při ostřejší jízdě jsem na 110 stupnu, pak jedu už lehce a spadne to na cca 98 stupnu a ještě to chvíli klidně nechám dochladit na těch 96....

s 3.6 sem to zatím přes 100 stupnu nedostal :)

Odkaz ke komentáři

asi tak, vyjel na okresku a pak to resetnul nebo jel jenom okresku, jinak to není možné docílit, už vůbec ne kombinace město, okreska, či okreska dálnice město....

řeknu to tak: D11 v 5 lidech: 140km/h 10,9 litru, 160km/h 11,7l, 180 km/h 12,8 l měřeno kolem 2300-2400, kde není hustý provoz a skoro se člověk nespomaluje.

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

No ja nevim jestli funguje, dam S, vypnu ESP, leva na brzde, prava na plno na plyne, otáčky neprekroci 3tis, ale citim ze auto je v zaberu proste se to pere s brzdama, pustim brzdu a vyleti dopředu, a pak krasne smrdi oblozeni lamely....zkusil jsem jen jednou a musí to asi byt poradny kour....

Odkaz ke komentáři

vypnuto ESP. Pokud je to ono delat to nebudu, je to podle me pekna prasarna. Pokud to dsgecko v pohode preziva delší dobu tak to musí byt kurva odolne zarizeni. Moc prijemny pocit z toho nemam :(

 

Toz to by me asi vydesilo kdyby mi tak stavkovala převodovka vzhledem k tomu ze novou jsem v etce nasel za 170 litru jako vymenny dil :))))

Odkaz ke komentáři

však jasně, ptal jsem se, jestli se zaseknou na stejných otáčkách na N i na D/S. to, že se benzín zasekne na jiných otáčkách než nafta je logický.

 

osobně si myslím, že sup žádnej launch control nemá a dává to akorát zahulit spojce. druhá věc je co jinýho dělá launch control, jestli tam je spojka pod nějakou ochranou.

Odkaz ke komentáři

na neutrál se to zasekne klasicky na 4000 otáček...

ale má lunch control, se podívej do návodu.... post-24077-0-66300100-1397030010_thumb.png

 

hobliku: jo dostává to zabrat, protože dnes převodovky stojí za velký HOV.. však dnes tyhle auta nejsou stavěný na zátěž, viz situace v pondělí. kamarádovi na 2.0 TSI RS OCT2, vyletěla ve 41000km tlaková hadice, opravdu kvalita... :(

 

přesně takhle to omezí "turování" na neutrál..

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...