Přejít na obsah

jak nejlépe vyčistit látkové sedačky


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

 

Tak přímo v servisu škoda jsem se na tohle ptal a bylo mi řečeno že se může tepovat. :D Já osobně sedačky nejdřív precizně vyluxuji pak nastříkám APC roztokem mam momentálně od Valet Pro. Následně kartáčkem vemu fleky případně celou sedačku a pak tepovačem mokrou cestou. Pokud jak někdo psal mu auto schlo 2 dny tak asi sedadla extrémně zmáčel a nebo měl nevýkonný tepovač. Používám přístroje Kärcher a po vytepování jsou sedadla navlhlá a za půl dne většinou v garáži bez problémů doschnou. Chemii mám buď prášek a nebo tablety Kärcher.

Odkaz ke komentáři

Jo, je to fakt pracant, musím ho ocenit i já. Dřív jsem čistil sedačky s práškem a vanishem a za hlavovou opěrkou na zadních sedačkách jsem měl černej flek, jakoby od těch táhel opěrky, jestli je někdo někdy nečím mazal. Ničím to nechtělo jít dolů a včera Heavy Duty a tradá :)

Odkaz ke komentáři

Ahoj, ano origo BT i s origo cenou. :wallbash:

Proběhl tu na fóru odkaz na výrobce autokoberečků, který má ve vzorníku i tyto za snad poloviční cenu. O tom jsem dříve nevěděl. Ale koberce jsou kvalitní - zde vidíš stav po třech sezonách s automatem - pata prakticky neprošláplá, nic extrémního. Tedy kvalitní výrobek a mohu doporučit. Škoda jen, že tam třeba není nějaké malé logo či tak něco, ale jistě by se dalo udělat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...