Přejít na obsah

2. Aktivně relaxační sraz JMK (Brno)


Ol@f

jako cast Sobotniho Programu  

23 hlasů

  1. 1. V Sobotu bych radeji zkusil

    • jizdu vozem po okoli ve stylu Orientacni zavodu - tedy dle instrukci v itinerari a dle dopravnich predpisu
    • otestovat vlastnosti sveho vozu na letisti
    • volny casovy prostor pro individualni aktivitu s rodinou jako nasteva aqualandu, Mikulova a okoli

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

nebude lepsi udelat registraci na google docs formularem a basta?

a poslat vsem email nebo SZ


jinak nevim jestli ten proentak delat, protoze jsem ho slibil verejne a tenhle sraz zas tak uplne verejny neni, respektive nevim jak se budou pak tvarit ostatni ze je to uz obsazeny a nemuzou tam spat, kor kdyz je to dalka pro nekoho.

 

je tedy otazka zda to delat, nebo udelat orientak uplne nekde jinde a nekdy jindy

Odkaz ke komentáři
Guest Milda1303

Ahoj jsem tu nový jen se chci zeptat pokud mě to vyjde tak bych se přijel podívat jen na chvilku na noc určitě ne abych věděl pro příště co a jak dík za odpověd jestli to nevadí :)

Odkaz ke komentáři

Zdravím všechny octáváky.Mám na Vás prosbičku,chtěl bych přijed na tento sraz i se svou rodinkou (pokud je to možné),tudíž já,manželka,dcera 7 a syn 4 roky.Přijeli bychom už v pátek a přespali 1 noc a v sobotu k včeru bychom Vás pomalu opouštěli (aby se děti aklimatizovali na školní provoz :D . Je to můj první sraz,tak mě berte s rezervou na mé případné dotazy :rolleyes: .

Odkaz ke komentáři

Čauky,tak semnou můžete počítat 13-15.6 já + manželka + 2 ratolesti :palec: a co se týče toho brněnskýho srazu každou druhou středu v měsíci tak se přijedu taktéž podívat a navázat kontakt s octáviánama. Teď by to mělo být 12.3..... a kam že se mám dostavit?pokud možno odkaz na mapu :palec: :D .díky.

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...