Přejít na obsah

Dodělání tempomatu


Guest zabak

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

tak mi prisli packy tempomatu 5K0 953 513L ale tie zase nemaju ovladanie zadneho stieraca. Viete mi prosim dat info aky kod to ma byt aby bol tempomat aj palubny pocitac a aj zadny stierac.

OII combi 7/2012

TMBJN21Z1D2036451

 

 

A packa 5K0 953 513L je tym padom na predaj ak ma niekto zaujem (45 €)

 

dik

 

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Ano, podporuje. Jen připomenu že pokud máš PP tak je i podpora tempomatu.

Ahoj, už dřív jsi mi potvrdil že moje podvolantovka č. 1K0 953 549 AF podporuje tempomat. Ten jsem ještě neudělal ale teď bude potřeba vyměnit volant takže na to dojde. Když už jsem v tom...pořídil bych multifunkční koženej. Bude ta moje jednotka umět i tu multifunkci? A s páčkama to nic společnýho nemá, že? Bude mi stačit multi volant s kabelem a páčka tempomatu? Pak jen někoho kdo mi to povolí softwarem? Nevím proč Ti nemůžu napsat SZ?! Díky moc, Marek.

 

Odesláno z mého SM-T535 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

AF nepodporuje multifunkcny volant.

Potrebujes High jednotku, pozri odkaz:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Steering_Wheel_Control_Module_Versions

Děkuji. Ten multifunkční volant je v sadě s kabelem, jednotkou a nějakým plastíkem. Když to vše vyměním půjde s tím jezdit než se dostanu k někomu s pc? Co jsem četl je snazší povolit ve stávající jednotce než výměna celé jednotky. Díky

 

Odesláno z mého SM-T535 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Kdyz si dodas material tak ti to v Praze udelam taky, ale jsem na stiru s casem.

Zitra to budu vse mit. Myslim ze zvladnu si to tam nahazet sam. Jen ta softwarova stranka neni pro me ani nemam pc atd.

Vodic se dotahovat nemusi a volant, krouzek, packu, jednotku, kabel prehodim. Pak uz jen to nastavit...

 

Odesláno z mého SM-T535 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Dobrý den, 

jde nějak zjistit jestli moje podvolantová jednotka podporuje funkci tempomatu? Mám OII Ambiente s Polodotem(páčku na PPC tedy mám) 1.6MPI 75KW rv. 2007, nebo pomocí VIN? Díky :)

 

EDIT: Už jsem se dočetl, že pokud mám PP tak to funkci tempomatu podporovat bude. Bude tedy stačit vyměnit páčku za páčku, nakodovat a čus? Popř někdo z okolí Prahy kdo by byl ochoten to udělat? 

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o rok později...
  • o 6 měsíců později...

Krásný den ve vlákně starém jak moje auto! :)

Mám Octavii ii facelift rv 2009, 77 kw TDI  a měl bych zájem o dodělání tempomatu a případně i výměnu volantu na ten s ovládacími prvky.

Je zde ještě někdo aktivní, kdo má zkušenosti, poradí mi, co je třeba a ideálně i výměnu provede? Pohybuji se Brno/Olomouc, ale když na to přijde, tak i dojedu.
 

Přes léto mě čekají delší pojížďky a tak tempomat ocením. Výměna volantu je spíše výhledová kvůli  plánovanému lepšímu rádiu. Nevím, jak složité je lepší volant sehnat a kolik se tak cenově pohybuje.

Moc díky za odpovědi!

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Dobrý deň, dnes som namontoval tempomat do mojej octavie 2 2005 1.6 mpi 75kw. Ide p verziu ambiente s viacerými príplatkovými vecami. Montáž prebehla úspešne, podvolantová jednotka registruje tempomat a prebehlo kódovanie, kde sa tempomat v podvolantovej jednotke povolil. Samotný tempomat však nefunguje. Posielam fotky, v ktorých je zahrnuté chyby, ktoré mi VCDS vypísalo. Žial kód podvolantovky som fyzicky odfotiť zabudol. Je možné, že bude potrebné zapojiť kábel a previesť ho z podvolantovej jednotky do RJ motora? Videl som videá na yputube, kde bola zobrazená aj táto možnosť.
 

Za každú radu veľmi pekne ďakujem, rád by som to dorobil v čo najrozumnejšej cene a hlavne aby mi to fungovalo ako má.

75D7B5B6-8FFF-4019-A5EC-54C94B507F8B.png

E44F24B1-C526-4E9A-B721-E233D5E0B10C.png

F48C7D0E-7C2C-4EBE-8ACA-C1049148D653.png

D6C6B96D-F5CC-4940-8D15-F82E08C704AB.png

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...