Přejít na obsah

hroznej zvuk při couvání


Guest honzix_x

Doporučené příspěvky

zdravím, chtěl jsem se vás kluci zeptat,jestli někdo nevíte čím by mohl být zapříčiněnej můj problem,takže:

sednu do auta,zařadím zpátečku ... a začne mi takovej zvuk jakoby klapat a čím rychleji couvám,tím se ten zvuk zrychluje,sešlápnu spojku a když jedu pořád dozadu,tak už to nedělá,jen když mám spojku povolenou a auto jede.když jedu dopředu,tak vše je ok

Odkaz ke komentáři
zdravím, chtěl jsem se vás kluci zeptat,jestli někdo nevíte čím by mohl být zapříčiněnej můj problem,takže:

sednu do auta,zařadím zpátečku ... a začne mi takovej zvuk jakoby klapat a čím rychleji couvám,tím se ten zvuk zrychluje,sešlápnu spojku a když jedu pořád dozadu,tak už to nedělá,jen když mám spojku povolenou a auto jede.když jedu dopředu,tak vše je ok

Vzhledem k tomu, že máš poruchový typ převodovky, může to klidně v nejhorším případě být nějaké kolo ve skříni...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Tak tento problém mám také.. Jedná se o diferák na převodovce, také může být strhnutá hrana na kolečku zpátečky.. Je toho spousta, co mi řekli.. Oprava mě bude stát nějakých 2500tisíce v Polsku jako částečný repas :palec:

 

To by mne zajímalo, kam ty pšonkové chodí na tyhle ceny, když jenom matroš stojí víc, než Ty dáš za komplet opravu.

Odkaz ke komentáři
To by mne zajímalo, kam ty pšonkové chodí na tyhle ceny, když jenom matroš stojí víc, než Ty dáš za komplet opravu.

 

To já nevím, ale abych řekl pravdu jezdím hned kousek za Karvinou, za jedním maníkem.. Jsem opravdu s jeho práci velice spokojen! Minule se mi hrabal v autě, seřízením převodovky více jak 2hodiny, a vzal si pouze 20,- Zl, což je na naše 120,- Kč :palec: Myslím si že se někdy oplatí zaje i k sousedům!

Odkaz ke komentáři
To já nevím, ale abych řekl pravdu jezdím hned kousek za Karvinou, za jedním maníkem.. Jsem opravdu s jeho práci velice spokojen! Minule se mi hrabal v autě, seřízením převodovky více jak 2hodiny, a vzal si pouze 20,- Zl, což je na naše 120,- Kč :palec: Myslím si že se někdy oplatí zaje i k sousedům!

Tak 60kč na hodinu je hukot. Tady je vidět, kam putují dotace z Evropských fondů. Na mechaniky do pšonkova :-)

Odkaz ke komentáři
Tak 60kč na hodinu je hukot. Tady je vidět, kam putují dotace z Evropských fondů. Na mechaniky do pšonkova :-)

 

Mno řekl bych, že nedokáži prostě ocenit svou práci, ale je také u nich jiná ekonomika, platové ohodnocení atd.. Konkrétně teď tam půjdu dávat vyměnit prahy, opravit převodovku, a nechat opravit korozi kolem víčka nádrže "výměnou plechu + lak" cena max 4tisíce celkem :palec: Co říkáš? :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...