Přejít na obsah

Volkswagen Polo R WRC


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Jak už jsem psal vedle Olafovi, teď sem moc nelezu a do týhle větve o to míň...a o hodně přicházím... :(

 

Ty voe, Máro! Gratulace! :)

Užívej, co to dá a je mi jasný, že tohle sakra dá.. :D Musej s tím být super zážitky, jak tím, jak to funguje, tak tím "charizma" vycházejícím z WRC...! :rolleyes:

....jsem na to moc zvědavej! ;)

 

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Asi dělá Martine, ale nebylo moc možností to zkusit. Dokonce i potvrzuji to co říkal Honza9007, že při prudkým brzdění a změny směru ten zadek nervózně poskakuje. Včera jsem vyjel asi po dvou měsících. Nějak není čas :(

 

Ale delší štreky jsou docela dobrý, na nádrž jsem ujel asi 542 km. Liju tam jen Vervu od Benziny a motor běží jako hodinky. Aktuálně najeto 1094 km :prcprc:. Vlastně ani nevím proč tam dávají to rádio, krásně se ten motor a výfuk poslouchá.

Upraveno uživatelem pentadius
Odkaz ke komentáři

Nedávno jsem přemýšlel, že bych nechal vyměnit výfuk za něco zvučnějšího, ale když jsem s Políčkem v pondělí vezl, rozhodl jsem se, že se na to vykašlu. Chci to mít jako leštěnku na léto ... a pokud možno co nejméně zásahů. Co říkáte na produkty firmy F-town?

 

 

 

Ahoj Marku, produkty od F-town patri pod totalni spicku, protoze jsou vsechny delany rucne a presne i na prani zakaznika s klapkama ci bez. Bohuzel za to i neco chteji :( a ne malo, jinak kdyby si nekdy do budoucna mel o to zajem muzu ti to zaridit. Nikde jsem doposud nevidel tak perfektni svary.

 

Jinak kvuli ty problematice s zadnimi brzdami, ma to vzadu vubec chlazenej kotouc, tusim ze to ve predu ma asi 312 mm ne?

 

EDIT: uz to vidim vzadu 256mm chlazeno

Upraveno uživatelem luigi5
Odkaz ke komentáři

Luigi, chlazený brzdy to vzadu má (jak jsi sám našel). Tam je problém v rozložení hmotnosti vozu, kdy je na předku u Pola téměř 70%. Marku jedině, že dozadu do kufru hodíš pytel s cementem jako se to dělalo u Š120 dopředu, aby to zatáčelo :D

 

Ale v běžném provozu se to téměř nestane, fakt musíš valit bomby a brzdit na krev; teprve pak se tomu ta záď zvedne.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

 

 

 

Ostatní dva vozy byly prodány v Praze přes autosalóny Auto Jarov a Auto Enge. Kolegovi z RS-klubu se podařilo také vyfotit jednoho bratříčka s registrační značkou 3AT 5289 v Praze v podzemních garážích :palec: Za což mu moc děkuji.

 

attachicon.gifimage.jpgattachicon.gifimage (2).jpgattachicon.gifimage (1).jpg

 

 

A já ho dnes viděl v centru Prahy u Dlouhé ulice, jel za mnou. :) Měl to krásně na leštěný a asi ještě na letních. 8-) Nejdřív jsem si říkal, zda to nejsi ty, ale zde ve vlákně vidím, že máš jinou RZ :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...