Přejít na obsah

Volkswagen Polo R WRC


Doporučené příspěvky

Kubo, je to hlavně většinou město a to dělá svoje. Ale smál jsem se, když jsem četl jak psali na auto.cz že se při ostré jízdě jezdí Polo R WRC okolo 10,0 litrů. To je hloupost, když tomu hodně dávám je krátkodobá spotřeba okolo 14-15 litrů. Navíc při delší jízdě na sraz jsem se dostal na průměr 8,3 a to jsem jel normálně a předjížděl.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Tak jsem Políčko zase na chvíli vytáhnul z garáže. Servis máme z výměnou oleje, filtrů a pylového filtru mám za sebou. Najezdil jsem s ním tento měsíc asi 200 km a po důkladném umytí jsem ho zase vrátil do garáže. Tady je pár fotek ... :palec:

 

 

Pecka! Naprostá paráda! Nějak jsem začal uvažovat, že by nebylo od věci jedno zánovní pořídit z Německa.:) Výběr tam je, výbava všude stejná, barvy vyjma polepu taky... A většina kusů má nájezd někde kolem 7-10.000 km.:)

Odkaz ke komentáři

Sakra no to věřím... Sice jsem 8 let nejel s fofr klackem, ale zrovna u tohoto auta by mi to vůbec nevadilo! Když se budeš pohybovat v okolí Prahy, ozvi se - na nějakém pravidelném srazu by se Polo vyjímalo, stejně tak můžeme zorganizovat něco spontánního.:) Jo, rád bych se podíval...:)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...