Přejít na obsah

Octavia III SCOUT


Doporučené příspěvky

Ešte uvidíme, aká bude ponuka príplatkovej výbavy, ak by sa objavili aj "18" kolesá, bude to krajšie.

Prekvapený som z hnedého interiéru, do teraz len exkluzívne pre Superb L&K , potešili ma detaily s nápisom SCOUT (na volante, páke, údajne aj na sedadlách) a tmavý dekor na lištách dverí, okolo páky a k tomu aj na volante :palec:

Odkaz ke komentáři

Za mňa teda sklamanie, čakal som niečo iné. Na promo fotky zvolili absolútne nevhodnú farbu a úplne strašné kolesá! Zvonka sa mi nepáčia malé trojuholníkové prelisy pod prednými a zadnými svetlami na vonkajšej strane. Interiér naopak vyzerá v tej hnedej hodne dobre, páči sa mi aj "titánový" dekor na dverách, volante a okolo radiacej páky.

Za mňa teda zostáva najkrajší Scout O2FL, podobne ako najkrajšia RS zostane O2FL :beer:

Odkaz ke komentáři

Moj nazor je de facto ako v pripade 160R:

priserna farba a este horsie kolesa...Nechapem ako mohli zvolit taketo kombinacie odprezentovat. Uprimne dufam ze pre Zenevu zmenia farbu aj kolesa. Farbu si asi bude moct dat zakaznik aj inu, ale ine kolesa ak budu tak asi len za priplatok, co je zle...

 

Interier sa mi ale paci. Som zvedavy na cenu.

 

PS: v tlacovej sprave som nenasiel info ci bude aj kombinacia pohonu TDI + DSG + 4x4 - viete niekto potvrdit ci bude

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...