Přejít na obsah

Dodatečné přidání MF volantu


ulman

Doporučené příspěvky

Prosím zkušenější bratry ve zbrani :palec: o radu.Mám Octavia 2 před fl.rv:2005,je to výbava elegance a mám tempomat,maxidot.První majitel si nenechal dát rádio škoda a dal si sám nějakou tatranku.Tu jsem red vyhodil a dal tam orígo audienci.Ted mě láká tam vrazit MF volant ale nevím když je to tato výbava bude podvolantová jednotka MF volant podporovat a nebo se bude muset měnit.A ještě co když tam dám né volant pro ten rok rv. ale dám tam tren nový tříramený???Pujde to,nebo se musí něco nakodovat???

Děkuji za trpělivost a fundované odpovědi :loool:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Prosím zkušenější bratry ve zbrani :palec: o radu.Mám Octavia 2 před fl.rv:2005,je to výbava elegance a mám tempomat,maxidot.První majitel si nenechal dát rádio škoda a dal si sám nějakou tatranku.Tu jsem red vyhodil a dal tam orígo audienci.Ted mě láká tam vrazit MF volant ale nevím když je to tato výbava bude podvolantová jednotka MF volant podporovat a nebo se bude muset měnit.A ještě co když tam dám né volant pro ten rok rv. ale dám tam tren nový tříramený???Pujde to,nebo se musí něco nakodovat???

Děkuji za trpělivost a fundované odpovědi :loool:

 

Jak píše kolega o příspěvek výše. Nejlepší bude, když si počteš ZDE B)

 

Tady zamykám ;)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...