Přejít na obsah

Auta z Anglie


Vladan

Doporučené příspěvky

Tak prosim mi visvetlite v cem je finta? Ze jsou ta auta z anglie tak leva a to i tam v anglii ne jenom v EU? Nejak neverim ze je to tim ze maji volant na druhou stranu a s tim pripadne komplikace s prihlasenim.

 

Tady mate priklad http://www.autotrader.co.uk/classified/adv...7&logcode=p

(nashval jsem vybral tento protoze ma cedulku za oknem s cenou a ne jak u ostatnih gde je na inzeratu napsano 2000 GBP a za oknem stoji 4000 GBP).

 

Prosim Vase nazory protoze mne to uz delsi dobu pekne kope, proc je to tam tak levne.

 

Jo a tady mam jeden velkej plus ze to muzu registrovat aniz bych prehazoval rizeni :D

Odkaz ke komentáři

Caute ja som v Anglicku uz 5 rokov, a mam tu kupenu octaviu 1.8 turbo ked som ju kupoval pred 3 a pol rokom dal som za nu 2000 libier je to full vybava cierna koza komplet elektrika fajne auto za ten cas som na nej nabehal uz okolo 60 000 km a bez problemov, akurat som rozvody menil a take drobne opravy ako stahovacky okien a tak. A teraz preco su take lacne?? je to tym ze tuje tych aut vela a nikde sa nedaju pomaly vyviezt ak nahodou nieje niekto sikovny a prerobi to a ma hlavne ZNAMYCH NA POLICII aby to prepisal a postavil na nase znacky inak je to auto viac menej na nic. tak to bude asi tym pani....

Odkaz ke komentáři
Tak prosim mi visvetlite v cem je finta? Ze jsou ta auta z anglie tak leva a to i tam v anglii ne jenom v EU? Nejak neverim ze je to tim ze maji volant na druhou stranu a s tim pripadne komplikace s prihlasenim.

 

Tady mate priklad http://www.autotrader.co.uk/classified/adv...7&logcode=p

(nashval jsem vybral tento protoze ma cedulku za oknem s cenou a ne jak u ostatnih gde je na inzeratu napsano 2000 GBP a za oknem stoji 4000 GBP).

 

Prosim Vase nazory protoze mne to uz delsi dobu pekne kope, proc je to tam tak levne.

 

Jo a tady mam jeden velkej plus ze to muzu registrovat aniz bych prehazoval rizeni :angry:

Kolego ty muzes zaregisrtovat anglicke auto na ceske znacky?Mam Octavii rs s anglickejma znackamaa nechce se mi to predelavat,prtoze se mi v tom jezdi dobre.A o penezich ani nemluve.Sice jsem slysel,ze nejaka finta je,ale jeste jsem po tom nepatral.....

Odkaz ke komentáři
Je to záhadné ty ceny a jen co sleduji tak to hodně lidí vozí předělají na L řízení a nějakým zázrakem přihlásí u nás....jako víme u nás jde vše :-))))

 

ceny lákavé ale předělání něco stojí + přihlášení s uplatou + dovoz :-))))

Hmm, to bych si chtěl koupit takovou odborně předělanou kárku, co bastlil po víkendech Pepa v garáži :-)

Odkaz ke komentáři
Kolego ty muzes zaregisrtovat anglicke auto na ceske znacky?Mam Octavii rs s anglickejma znackamaa nechce se mi to predelavat,prtoze se mi v tom jezdi dobre.A o penezich ani nemluve.Sice jsem slysel,ze nejaka finta je,ale jeste jsem po tom nepatral.....

 

Škoda Montenegro není čech :angry: jukni na jeho profil, odkud je :angry:

Odkaz ke komentáři

Kluci dik za Vase nazory.

 

Ja to muzu v Cerne Hore prihlasit aj takove bez predelavani ale to by se blbe predjizdelo s takovym autem hlavne za nejakim truckem nebo busem :palec: A take neumym radit levou rukou.

 

A k tomu predelavani tak to neni problem. Stoji to u Octy 1 cca 20.000 korun a dovoz zhruba 16-18.000 korun pro toho gdo je linej aby si to dovezl sam coz myslim ze neni zas takova castka hlavne gdyz se podivame na ty ceni v Anglii. Take podle toho kolik je aut RHD na mobile.de a podobne tak to s predelavkou asi neni zas takovej problem, rizeni, svetla, palubka, tapacir dveri a pripadne sedacky. Ty svetlomety podle mne ani nemusej, tehnici na STK to nepoznaji gdyz ostatni bude vse predelane na levostrane.

 

tady mate odkaz na firmu codovazi auta a dela predelavku: http://www.gbcar.wbs.cz/Uvod.html

Odkaz ke komentáři

A jako neda se to "nastelovat" aby svitilo aspon kolik-tolik normalne? U nejakeho mehanika v garazi a pak potom zajet na tehnickou? A take ta svetla stoji u Vas par kacek takze to bych ani neresil. Zhruba jsem pocital ze by ta predstvaba se pouzityma dilama vysla na maximalne 10-15 tisic (doma sam vsehno delat).

Odkaz ke komentáři

Když předělat tak snad komplet .....to by mě dost sr..... když tam necháte GB světla a podobně

mě osobně by zajímalo kolik by to stálo předělat někde u někoho komplet díly + práce ????

 

nemám problem to předělat sát se vším ale neni to jen o tapecu a palubce a řízení jek psal kolega .....:-))))

 

tech věcí je více ....sice je to asi lepší nez opravovat bouračku ale taky to je mazec...:-))))

Odkaz ke komentáři

Zadní mlhovka asi nebude tak problemová já osobně to mám propojené a jdou obě stačí propojit na svorkovnicích tuším šedo/bílá.....nebo stačí namontovat origo tažné a jak dodáš kabeláž dozadu k tažnému tak se L+P propojí :-)))

 

ale u GB verze se bude muset komplet elektrika vyměnit je tak trošku zrcadlová ale otočit nelze.....

 

takže sehnat na přestavbu kebeláž se stejnou vybavou nebo ostatní dodělat no :-)))

Odkaz ke komentáři

Jasne ze je tam vice a podle mne nejvetsi problem budou asy ty spinace, predelani kabelu do pristojovky a ty pojistky! Ale jak jsem rek dela to ta firma v Cesku za 20.000 korun ceskyh takze to asi nebude problem. Kopuit to tam za 3000 euro, 800 euro za predelavku, a pak prihlaseni a ty ostatni papiry (nevym co a jak se to tam u vas dela a na kolik by to zhruba vyslo) ale pocitam ze by to nepresahlo komplet 5000 euro!

Odkaz ke komentáři

Ale jo pane to je jasné....:-))

 

ta elektrika by musela celá nová plus třeba něco použít s té staré na domotání vybavení atd....

stěna do motoru vyměnit je natmelená a přišroubována

soustavu pedálů atd....

palubka...

světla jak bylo řečeno :-)))pro pravou stranu...

vyztuha palubky...

komplet topení...s ovladačema...nebo aspon plast

nějaký ten tapec ....

elektriku do dveří 2x..možná mozky stahovaček L P ...

řízení....

nějaké ty hadičky a trubky...

a plasty do introše....:-)))....

 

plus práce...

Odkaz ke komentáři

na OI je potřeba:

exteriér:

brzdové trubky

posilovač brzd

podtlaková hadice

řízení

2x trubka k posilovači řízení

pedály

mezistěna

izolace mezistěny vnitřní i vnější

2x trubka na klimu

trubky na topení

stěrače - mechanismus i ramínka

přední světla

skla zrcátek

 

interiér:

kompletní kabelový svazek včetně svazku motoru

výztuha palubní desky

klimatizace - topení

panel (jen u climatronicu)

RJ předních dveří

ovladač zrcátek s plastem

ovladač okna ke spolujezdci s plastem

plast klávesnice k řidiči

palubní desku - komplet

koberec

přední tapecy

budíky nebo polep

EDIT:

spodní obložení A sloupků

otvírání kapoty

komfortka

 

atd :)

 

elektrika do předních dveří není potřeba, stačí jen prohodit P a L stranu :blink:

Upraveno uživatelem Rolbař
Odkaz ke komentáři
na OI je potřeba:

exteriér:

brzdové trubky

posilovač brzd

podtlaková hadice

řízení

2x trubka k posilovači řízení

pedály

mezistěna

izolace mezistěny vnitřní i vnější

2x trubka na klimu

trubky na topení

stěrače - mechanismus i ramínka

přední světla

skla zrcátek

 

interiér:

kompletní kabelový svazek včetně svazku motoru

výztuha palubní desky

klimatizace - topení

panel (jen u climatronicu)

RJ předních dveří

ovladač zrcátek s plastem

ovladač okna ke spolujezdci s plastem

plast klávesnice k řidiči

palubní desku - komplet

koberec

přední tapecy

budíky nebo polep

 

atd ;)

 

elektrika do předních dveří není potřeba, stačí jen prohodit P a L stranu :)

Nechci prudit, vše v míru, ale mám za to, že skla zrcátek nestačí - jiný úhel kloubu zrcátka a taky těch ND je potřeba trochu víc... Já jen, kdyby se někdo chytl Tvého seznamu, tak pak narazí na zádrhele, tak abych mu ušetřil starosti :) :palec: ;) Myslím, že ten seznámek bude tak o půlku delší :)

Odkaz ke komentáři
Nechci prudit, vše v míru, ale mám za to, že skla zrcátek nestačí - jiný úhel kloubu zrcátka a taky těch ND je potřeba trochu víc... Já jen, kdyby se někdo chytl Tvého seznamu, tak pak narazí na zádrhele, tak abych mu ušetřil starosti :) :palec: ;) Myslím, že ten seznámek bude tak o půlku delší :)

 

 

ee, vnitřek zrcátka je stejný, rozdíl je jen ve skle, teda pokud se nebudeme bavit o MR01, kdy se jedno zrcátko dávalo malé :)

Odkaz ke komentáři

...ty zrcátka mají fakt jiný úhel ( kostra držící odrazovou plochu vs.připevňovací plocha na dveře ). Je to logické, řidič kouká na zrcátko z jiného úhlu, než-li spolujezdec.

Pro jistotu, abych nebyl za pičuse, tak ráno skočím na sklad a porovnám L s P a situaci vyjasním... Snad se nepletu :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...