Přejít na obsah

Možnosti kodování OIII


Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, zavi napsal:

Dobrý den, uměl by mi někdo poradit s Octavia 3 5E?

Vyměnil jsem osvětlení registrační značky (původně žárovky) za LED a stále mi svítí vykřičník na panelu, i když již obě LED osvětlení již svítí. Je potřeba řešit v servisu přes diagnostiku? Nebo je problém jinde, když to samo nezhasnulo a vykřičník se ukazuje (na prostředním panelu v CAR se hlásí chyba).

Díky.

M

žádný odpory tam prosímtě hlavně nedávej, u trojkovy je ta výhoda, že si vše pohodlně můžeš nakodovat, takže je potřeba nakodovat takto:

*** Kódováni LED pro osvětlení SPZ ***
(1)-Leuchte25KZL HA59-Lasttyp 25, 18-2*5W -> 43-allgemeine LED
(6)-Leuchte25KZL HA59-Dimmwert AB 25, 100 ->  127

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Len je škoda, že ani zakúpenie aktivačnej licencie nie je zárukou toho, že sa daná funkcionalita podarí oficiálne aktivovať - viď nové Bolerá alebo Composition Media rádiá, ktoré aj keď túto položku v menu majú a vypisuje sa na nich hláška o nutnosti zakúpiť licenciu, online aktivácia proste nezbehne a až pri dotaze na podporu sa človek dozvie, že dané číslo dielu neumožňuje dodatočnú aktiváciu...

Alebo iná vec, upgrade MIB1 na MIB2. Legálne zakúpené diely v autorizovanom servise, zakúpená aj licencia na Smartlink, nová jednotka ju podporuje, ale online aktivácia proste nezbehne a nikto nevie povedať, čo znamená chyba OE5002 pri neúspešnej aktivácii.

Potom sa nemôžme čudovať, že stále je dopyt na obchádzanie aktivácií! Ak by to výrobca umožňoval legálnou cestou za poplatok bez akýchkoľvek iných nezmyselných podmienok a požiadaviek, tak by nebol záujem žiadať to aktivovať pokútnymi cestami...

Odkaz ke komentáři

Tak to si na tom úplně stejně jako já [emoji6]

Bez stropního panelu s esim nerealizovatelné, a operátor má ve smlouvě že dostavba není možná, pouze z prvovýroby.

 

Možností jak toho dosáhnout v tuto chvíli je několik ale finančně nic moc.

 

Jedna věc je origo modul od Webasta

 

Druhá možnost je zabezpečovačka Pandora která to umí.

 

A pak je ještě přímo nějaký modul neorigo pro Webasto.

 

 

edit: nejsi na tom jako já, si na tom podstatně líp, mě to stojí věčně v servisu [emoji1787]

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Nj, to jsou ty jejich perfektni kombinace.. Auto za 870 a abys priplacel i takovou ptakovinu.. Me to napadlo vcera, kdyz jsme sli z kina a neslo mi topeni pustit dalkou (holt Nisa a ocelove konstrukce). Bohuzel jsem si nenastavil cas zapnuti pri odchodu.. Vyuzil bych to tak 5x do roka, ale potesi to.

Neboj, uz se taky dockas a budes jezdit[emoji106][emoji106]

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravím, Mám Oct III a nakódoval jsem si rozsvícení předních mlhovek a zpátečky při odemknutí auta , nebo otevření dveří. Jde ještě nakodovot to, aby se to nerozsvěcovalo ve dne? Třeba zatažením ručky aby to nesvítilo když třeba čistím auto? Používám to totiž jako Comming/Leawing Home protože nemám světelný senzor.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny,

mám zajímavý problém, který teď řeším. Mám Octavia 3 RS MR14 s KESSY a chci změnit kódování, aby se mi zrcátka odklápěla až při nastartování a ne už na odemknutí. Člověk si něco akorát zapomene v autě a zrcátka zbytečně vyrábějí prostocviky. Zkoušel jsem změnit kódování v BCM v kanálu "Signalisierung_Spiegelanklappung" na neaktivní. Jenže auto se pak začalo chovat tak, že když odemknu, zrcátka se odklopí a hned zase sklopí. Pak když nastartuji, tak se znovu odklopí. 

Neporadí někdo?

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...