Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
DIAGNOSTIK.

Možnosti kodování OIII

Recommended Posts

před 18 hodinami, zavi napsal:

Dobrý den, uměl by mi někdo poradit s Octavia 3 5E?

Vyměnil jsem osvětlení registrační značky (původně žárovky) za LED a stále mi svítí vykřičník na panelu, i když již obě LED osvětlení již svítí. Je potřeba řešit v servisu přes diagnostiku? Nebo je problém jinde, když to samo nezhasnulo a vykřičník se ukazuje (na prostředním panelu v CAR se hlásí chyba).

Díky.

M

žádný odpory tam prosímtě hlavně nedávej, u trojkovy je ta výhoda, že si vše pohodlně můžeš nakodovat, takže je potřeba nakodovat takto:

*** Kódováni LED pro osvětlení SPZ ***
(1)-Leuchte25KZL HA59-Lasttyp 25, 18-2*5W -> 43-allgemeine LED
(6)-Leuchte25KZL HA59-Dimmwert AB 25, 100 ->  127

Osvetlenie svieti a zaroven palubny pocitac ukazuje chybu, pretoze LED moduly nemaju taky odber ako klasicka ziarovka a tak to je vyhodnotene ako chyba. Treba nakodovat.

zdravím, najde se prosím někdo, kdo by nakódoval moji O3 2018 v okolí žďáru nad sázavou.  klidně i něka přijedu. cokoliv co půjde.

předem díky

Nesuvisi ochrana komponentov skor s naparovanim na konkretne auto? Ked si kupis novu jednotku, musi sa sparovat s autom, ak si dobre myslim, no mozem sa mylit a je za tym este viac.

dle mých informací jde o sw licenci neboli sw pirátství, protože škodovka tuto fci nabízí jako aktivační licenci