Přejít na obsah

Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru


nene

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak jsem narazil na další "sympli klevr" řešení. Pokud má člověk mezipodlahu v zavazadlovém prostoru, tak přijde o jedno připevňovací oko (viz http://www.skoda-auto.com/cs/mini-apps/owners-manuals/Pages/octavia.aspx?requestOwnersManualOnlineVersion=cz/Octavia_5E/11-2013/Manual/Octavia/online&requestOwnersManualLanguage=cz&requestOwnersManualEditionDate=11-2013#!pageId=00207). K autu Škoda dodává i upevňovací sítě, které mají použít právě to zmiňované oko (http://www.skoda-auto.com/cs/mini-apps/owners-manuals/Pages/octavia.aspx?requestOwnersManualOnlineVersion=cz/Octavia_5E/11-2013/Manual/Octavia/online&requestOwnersManualLanguage=cz&requestOwnersManualEditionDate=11-2013#!pageId=00208). Tzn. nelze síť použít k vytvoření boční ani podlahové kapsy. Není to chytré řešení?

 

Osobně mi jde o boční kapsu, protože s mezipodlahou nejsou na straně v kapsách žádné držáky a věci tam nedrží. Protože jsem si připlatil za lepší verzi podlahy, tak jsem nedostal ani cargo elementy.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Sorry za zpoždění, musel jsem si nejdřív udělat trochu pořádek v kufru.

Posílám pár fotek. Bohužel bylo horší světlo. Ale pro ilustraci to snad stačí. Je tam mezipodlaha nahoře, částečně složená nahoře, dole, přehrazená a pak je detail na třetí upevňovací oko. Je tam sice vidět jeho kosek, ale je to jenom vršek a nelze síť zaháknout. Asi to za chvíli vyřešim vyříznutím toho plastu. Pro info - pro trojúhelník je v boční kapse díra skrz podlahu. Pod levou kapsou (pod tím deklíkem za podběhem) je menší odkladací prostor.

 

post-35339-0-62959100-1395052850_thumb.jpg

post-35339-0-29201400-1395052858_thumb.jpg

post-35339-0-74811400-1395052863_thumb.jpg

post-35339-0-23787800-1395052869_thumb.jpg

post-35339-0-26538900-1395052874_thumb.jpg

post-35339-0-76950900-1395052881_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o měsíc později...

Som ďalší nespokojný zákazník, ktorému predajca neporadil, že medzipodlaha a sieťový program nejdú dokopy. :(

Ďalej ma štve, že medzipodlaha sa nedá nejako upevniť poskladaná pri zadných sedadlách. (vadí napr. pri naložení kolies pri prezúvaní)

 

Som rozhodnutý medzipodlahu vyhodiť a používať gumený koberec a celý sieťový program...

Odkaz ke komentáři

Podle mne je ta mezipodlaha v Octaviích ne úplně dořešená, takže jen krám za dvojku se spoustou slabin.

Jeden čas jsem o ní přemýšlel jako o úložišti některých ptákovin (lano, startovací kabely,...), co se nevešly k rezervě, ale pak jsem přestal vozit rezervu, koupil příslušnou polystyrénovou vložku a bylo po problému.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Kvůli tomu že tam nejde klasicky upevnit podlahová sít, mě napadlo přímo do té mezipodlahy jak se skládá na zadní část udělat dirky do rohů a připevnit tam přes stahovací pásku třeba 2 kroužky jak se používají na klíče - do každého rohu jeden, tím by vzniklo "očko" a ta stahovací páska by to měla v pohodě udržet, co myslíte? Akorát když udělám do toho "dřeva" nebo co to je ta mezipodlaha s koberce dirky aby se to nezačlo párat nebo podobně...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Kadlec: ano, je to 75 kg a já si ještě z plastové roury, průměr cca 8 cm, udělal dvě podpěry mezi mezipodlahu a skutečné dno. Jednu mám trvale u zadního segmentu (blíž k sedačkam), kde mám i různý krámy. Pak mám larisu, která tam ty krámy ucpe (deka se v autě hodí) a dopředu (blíž k prahu) dávám druhou rouru, podle toho, zda mám podlahu polozenou nebo složenou do "A" pro prepazeni kufru na 2 části. Ty podpěry jsem řešil proto, abych tam mohl spát ve 2 lidech. Totiž ty "panty" mezi segmenty se začaly podezrele ohýbat. Byl jsem ještě rozčarován, když jsem zjistil, že je to plast a ne kov.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...
  • o měsíc později...
V 8. 10. 2021 at 20:16, Votvik napsal:

Kdyby někdo chtěl prodat mezipodlahu Octavia 3 combi tak mám zájem.  Případně kdyby někdo věděl kde sehnat budí rád za info. Děkuji. 

Jestli jste ještě nesehnal, tak vám jí prodám.

před 2 minutami, bopul napsal:

Jestli jste ještě nesehnal, tak jednu mám na prodej.

 

IMG_20211113_094206.jpg

IMG_20211113_094037.jpg

V 10. 10. 2021 at 18:44, Mirouch76 napsal:

Kdyby někdo narazil na zdroj kde se nechá za rozumnou cenu koupit, taky bych bral. 

Jednu mám na prodej jestli máte zájem.

IMG_20211113_094206.jpg

IMG_20211113_094037.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...