Přejít na obsah

Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru


nene

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak jsem narazil na další "sympli klevr" řešení. Pokud má člověk mezipodlahu v zavazadlovém prostoru, tak přijde o jedno připevňovací oko (viz http://www.skoda-auto.com/cs/mini-apps/owners-manuals/Pages/octavia.aspx?requestOwnersManualOnlineVersion=cz/Octavia_5E/11-2013/Manual/Octavia/online&requestOwnersManualLanguage=cz&requestOwnersManualEditionDate=11-2013#!pageId=00207). K autu Škoda dodává i upevňovací sítě, které mají použít právě to zmiňované oko (http://www.skoda-auto.com/cs/mini-apps/owners-manuals/Pages/octavia.aspx?requestOwnersManualOnlineVersion=cz/Octavia_5E/11-2013/Manual/Octavia/online&requestOwnersManualLanguage=cz&requestOwnersManualEditionDate=11-2013#!pageId=00208). Tzn. nelze síť použít k vytvoření boční ani podlahové kapsy. Není to chytré řešení?

 

Osobně mi jde o boční kapsu, protože s mezipodlahou nejsou na straně v kapsách žádné držáky a věci tam nedrží. Protože jsem si připlatil za lepší verzi podlahy, tak jsem nedostal ani cargo elementy.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Sorry za zpoždění, musel jsem si nejdřív udělat trochu pořádek v kufru.

Posílám pár fotek. Bohužel bylo horší světlo. Ale pro ilustraci to snad stačí. Je tam mezipodlaha nahoře, částečně složená nahoře, dole, přehrazená a pak je detail na třetí upevňovací oko. Je tam sice vidět jeho kosek, ale je to jenom vršek a nelze síť zaháknout. Asi to za chvíli vyřešim vyříznutím toho plastu. Pro info - pro trojúhelník je v boční kapse díra skrz podlahu. Pod levou kapsou (pod tím deklíkem za podběhem) je menší odkladací prostor.

 

post-35339-0-62959100-1395052850_thumb.jpg

post-35339-0-29201400-1395052858_thumb.jpg

post-35339-0-74811400-1395052863_thumb.jpg

post-35339-0-23787800-1395052869_thumb.jpg

post-35339-0-26538900-1395052874_thumb.jpg

post-35339-0-76950900-1395052881_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o měsíc později...

Som ďalší nespokojný zákazník, ktorému predajca neporadil, že medzipodlaha a sieťový program nejdú dokopy. :(

Ďalej ma štve, že medzipodlaha sa nedá nejako upevniť poskladaná pri zadných sedadlách. (vadí napr. pri naložení kolies pri prezúvaní)

 

Som rozhodnutý medzipodlahu vyhodiť a používať gumený koberec a celý sieťový program...

Odkaz ke komentáři

Podle mne je ta mezipodlaha v Octaviích ne úplně dořešená, takže jen krám za dvojku se spoustou slabin.

Jeden čas jsem o ní přemýšlel jako o úložišti některých ptákovin (lano, startovací kabely,...), co se nevešly k rezervě, ale pak jsem přestal vozit rezervu, koupil příslušnou polystyrénovou vložku a bylo po problému.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Kvůli tomu že tam nejde klasicky upevnit podlahová sít, mě napadlo přímo do té mezipodlahy jak se skládá na zadní část udělat dirky do rohů a připevnit tam přes stahovací pásku třeba 2 kroužky jak se používají na klíče - do každého rohu jeden, tím by vzniklo "očko" a ta stahovací páska by to měla v pohodě udržet, co myslíte? Akorát když udělám do toho "dřeva" nebo co to je ta mezipodlaha s koberce dirky aby se to nezačlo párat nebo podobně...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Kadlec: ano, je to 75 kg a já si ještě z plastové roury, průměr cca 8 cm, udělal dvě podpěry mezi mezipodlahu a skutečné dno. Jednu mám trvale u zadního segmentu (blíž k sedačkam), kde mám i různý krámy. Pak mám larisu, která tam ty krámy ucpe (deka se v autě hodí) a dopředu (blíž k prahu) dávám druhou rouru, podle toho, zda mám podlahu polozenou nebo složenou do "A" pro prepazeni kufru na 2 části. Ty podpěry jsem řešil proto, abych tam mohl spát ve 2 lidech. Totiž ty "panty" mezi segmenty se začaly podezrele ohýbat. Byl jsem ještě rozčarován, když jsem zjistil, že je to plast a ne kov.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o rok později...
  • o měsíc později...
V 8. 10. 2021 at 20:16, Votvik napsal:

Kdyby někdo chtěl prodat mezipodlahu Octavia 3 combi tak mám zájem.  Případně kdyby někdo věděl kde sehnat budí rád za info. Děkuji. 

Jestli jste ještě nesehnal, tak vám jí prodám.

před 2 minutami, bopul napsal:

Jestli jste ještě nesehnal, tak jednu mám na prodej.

 

IMG_20211113_094206.jpg

IMG_20211113_094037.jpg

V 10. 10. 2021 at 18:44, Mirouch76 napsal:

Kdyby někdo narazil na zdroj kde se nechá za rozumnou cenu koupit, taky bych bral. 

Jednu mám na prodej jestli máte zájem.

IMG_20211113_094206.jpg

IMG_20211113_094037.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...