Přejít na obsah

Vykradeno - takhle dopadla moje octue


Doporučené příspěvky

Přežili ti koncovky u xenonu? Pres noc se ti to stalo?

 

Jeden konektor přežil a druhy nalomili. Takže se musí vyměnit. A ano stalo se mi v noci ze čtvrtka na pátek pod kamerami - oni se dneska ani kamer nebojí a opravdu bych nakopl výrobce protože ty světla u octavky jsou venku za 2 minuty - přece jenom škodovka mohla udělat trochu lepší zabezpečení - protože tady nic jiného než pojistka nepomůže

 

Odkaz ke komentáři

No jo co člověk naděla ale pokud bude poptávka po kradených dílech tak to bude bohužel realita zkrátka stačí otevřít sbazar nebo aukro a tvrdím že 99 % dílů co tam je právě z vykradených aut. Prostě dokud to lidí budou kupovat tak se to bude dít dal...To mi řekli i policajti, že dneska už se krade na objednávku :wallbash:

 

Odkaz ke komentáři

Lukasek105: to je hezka teorie ale neuveditelna do praxe. Uz jen tady na foru vidim, ze si spousta lidi nekupuje novy veci, ale pouzity. Je to logicky, kvuli cene. Timhle vlastne rikas, at si lidi kupujou novy veci a ne pouzity, protoze nevis, jestli jsou kradeny nebo jen pro nekoho nepotrebny.

 

Bohuzel tohle je tak atraktivni zbozi, ze fakt pomuze jen leptani VIN na dily + ztizena demontaz a pri kradezi to nekam zapsat do databaze. Problem je, ze to musi delat automobilka, aby to bylo vseobecne znamo a odrazovalo to. Jinak jen pojistit.. Smutny, ale pokud je na nich nejaky poznavaci znameni (ciste tve), tak bych si obvolal bazaristy (bazos, sbazar, koncern fora) s tim ukradenym zbozim (ted svetla) a byl pripraven tu fetku domlatit na miste. Jinak tu po ranu budou z peknych aut vraky :(

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Ahoj všem, před pár dny jsem s Policisty ( bohužel v zahraničí-Belgie ) naháněl 3 týpky co před barákem vykradli auto. Měli štěstí, že je policajti s pistolema dohnali o 2 minuty dřív v autě, tím teleskopem bych je zabil! Taky když vidím tyhle fotky, je mě smutno. Ale poděkujme těm humanitním xindlům ve vládě, za tyhle mírné tresty.

Hezký večer všem a hodně klidných dnů.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...