Přejít na obsah

CHIPTUNING 1,9 TDi 66kW


zokocz

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

 

Dostala se mi do garáže jedničková Octavia 1,9 Tdi, která by měla být bez chipu na 66kW. Chtěl bych se zeptat, zda by jste osobně doporučili chiptuning, případně na kolik a jakou se to dělá metodou. Slyšel jsem, resp. jsem zde četl že ty kW lze zvýšit i pomocí přepájení za 2 kč (dioda) .. Lze to dělat i touhle metodou nebo se to normálně přehrává softwerově ? Je třeba vyměnit i trisky? Je to rok 1997 bez natáčejících lopatek turba (obtokové) .. Pročítal jsem si zde fórum, ovšem bych ocenil obzvláště osobní zkušenosti a názor. Případně zda by jste mi někdo mohl doporučit někoho kdo to dělá v okolí uherského hradiště, zlínska popř. hodonínska. Děkuji za názory a rady.

 

PS: Vydrží to vůbec tady tento typ motoru? Případně jak to prosím cenově vychází?

Odkaz ke komentáři

Zdravím Vás,

 

Dostala se mi do garáže jedničková Octavia 1,9 Tdi, která by měla být bez chipu na 66kW. Chtěl bych se zeptat, zda by jste osobně doporučili chiptuning, případně na kolik a jakou se to dělá metodou. Slyšel jsem, resp. jsem zde četl že ty kW lze zvýšit i pomocí přepájení za 2 kč (dioda) .. Lze to dělat i touhle metodou nebo se to normálně přehrává softwerově ? Je třeba vyměnit i trisky? Je to rok 1997 bez natáčejících lopatek turba (obtokové) .. Pročítal jsem si zde fórum, ovšem bych ocenil obzvláště osobní zkušenosti a názor. Případně zda by jste mi někdo mohl doporučit někoho kdo to dělá v okolí uherského hradiště, zlínska popř. hodonínska. Děkuji za názory a rady.

 

PS: Vydrží to vůbec tady tento typ motoru? Případně jak to prosím cenově vychází?

Neznate nebo nemate zkusenosti s timto servisem?

CHIPTUNING - Autoservis Běhůnek POWEREDBYTDI
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...