Přejít na obsah

Královehradecký a Pardubický kraj


Myš

Doporučené příspěvky

ste se tu pánové nějak rozjeli, jenže mě zase nepřišel ani jeden mejl že se tu něco děje a tak vím prd

 

 

ale k tomu co jsem tu četla, mytí není možné, je zima a mám malý dvorek :-D :-D cico může potvrdit :P

 

a já nejsem zrovna ten co si hlídá spotřebu, takže nevím, nikde sem nikoho neviděla :lool: :lool:

 

a k tankování....já jedine benzina - nafta verva a jedu taky na tu jejich kartu B)

Odkaz ke komentáři

Jo ta jejich karta není špatná, když člověk jezdí tak časem to je znát a nebo si může vždy při plne koupit nějakou dobrůtku :D

 

Malej dvorek jsou výmluvy. Můžeš svoje hodit ven na silnici a umýt někoho a pak to různě prohazovat :D :D :D

 

 

To víš, my se tu rozjíždíme, ale nikdo s náma nekomunikoval....

Upraveno uživatelem Robí
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Čau, mam na vas dotaz. Včera rano mě čekalo velmi nemilé překvapení a to auto na špalkách :( sice jen zadek ale i tak ( obyč hliníky a vzorek skoro nula nula nic :D ). První co mi proběhlo hlavou bylo to že mužu byt vubec rad že tam to auto zustalo. A teď dotaz. Řeším havarijko na odcizení a na vandalismus. Má někdo zkušenosti kam jit nebo co si zřidit ? Popřipadě někdo kdo to dělá nebo nějaky kontakty ? Diky moc

26167374_453549011727881_85354854237134326220032_453549035061212_387147569238811

Odkaz ke komentáři

zdar partia...co takhle v nedeli udelat male stretko, umyt auta na mycke a nekam zajet na kaffe ? nejake jsme se domlovali so SURFMANEM, MYSOU a udelali by jsme to v Nachode v Belovsi u PENNY u bezdotykove mycky...nedeli 14.1.2018 nekdy odpoledne...do HK se nam asi moc nechce kvuli rodinam a jestli by nekde mnel zajem tak klidne se muzem tady domluvit..v nedeli ma byt hezky bez deste nebo snehu tak co takhle udelat lepsi den nasim autum ? cas dle ucasti ;)
UPDATE: 14 00 u mycky u Penny v Belovsi

Upraveno uživatelem cico86
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...