Jump to content

Palivová nádrž

oops?!

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 5 months later...

Mě tedy nic "nežbluňká" aspoň jsem si toho zatím nevšiml.

Víc mě štve ta mizerná velikost nádrže. Za chvíli mi na benzínce zřídí trvalé bydliště :)

Nechápu proč je tam jenom 50 litrů, když je tam místo možná i na dvojnásobnou. (viz. foto)

post-20319-0-80845600-1414897297_thumb.jpg

Jde o emisní politiku EU. Spotřeba se měří při 90% náplně nádrže. A víme, že čím lehčí auto, tím nižší spotřeba a tím spíše vyhoví předpisům EU. Šlo to už tak daleko že i Mercedes dělá nádrže kolem 50 litrů, nebo dokonce menší i do větších aut.

• 3 weeks later...
  • 7 months later...

Když jste zmiňovali ten Mercedes, tak ten u třídy C má v základu nádrž 41l. S tímto objemem se dělají testy. Za nějakých 1600Kč tam můžeš mít 66l nádrž a je to vymalováno.

Jenom škoda, že OIII nemá taky takovou možnost. Velmi rád bych si připlatil za větší nádrž. S 1,8TSI DSG 4x4 těch 55l není žádná sláva.

• 2 months later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...

JE to normalne.Tiez mi to robi auto.Ked mam plnu nadrz tak to nerobi.Ked mi chyba cca 15litrov tak to zblnka.ked mam poslednu bielu palicku tak to opat nezblnka.

Pokial ti to vadi tak sa do nadrze dava specialna pena ktora sa pouziva aj v relly nadrziach a zabranuje kolisaniu paliva.

• 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...