Přejít na obsah

Instalace 3. generace komfortního systému na Octavii I


Baurak

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Tak, včera jsme s kamarádem úspěšně předělali moji koktu na 3g. Ještě musím zapojit dva kabliky aby se mi zobrazili dveře, ale to musím koupit v pondělí piny do budíků.

 

 

Kdyby měl někdo zájem, prodávám původní komfort 2.5g.

 

Komfortní jednotku jsem použil z anglána se zadními mozky, a přední jsou koupené z klasické evropy. Vše funguje jak má. Pouze komfortka má jinak drážky na svorkovnici, malá úprava nožem pomohla, tak kdyby někdo řešil jestli se to může použít tak potvrzují že tahle kombinace funguje :)

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
Guest OctaviaMartin TDI

Ahoj všem zkušeným. chtěl bych předělat mojí octavii na komfort 3 generace mám r.v. 98 v plné výbavě. Komfortka je tam 1JO 959 799 Q - nevím co to je za generaci jestli 2, nebo 2,5 ?

 

Je mi jasné to : výměna komfortky, dvěřní jednotky, budíky s maxidotem, jednotka airbagů a klíče.

 

Dále jsem tu ale četl na první stránce výměna všech kabeláží ve dveřích, výměna ovladače zrcátek,dotažení 2 drátů do svorkovnice dveří řidiče v A sloupku, pro DO doplnění 15 pinové svorkovnice. To to musím když mám tuto komfortku opravdu taky udělat ? Nejvíc mě zaráží výměna kabeláže do všech dveří a výměna ovladače zrcátek joystick mám, ale teď nevím jestli má symbol výhřevu zrcátek, musel bych se mrknout.

 

Jinak na 1 stránce jsou hezké návody ke svorkovnicím a přepinování, ae nevím jestli je to pro 99 výš nebo i pro 98. Nevíte to někdo ?

 

Kdyby se našel někdo tak ochotný a poradil byl bych mu velice zavázán.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o rok později...

Ahojte cely clanok vsetko som precital aj vytlacene mam , ale moja otazka znie, can ste nikto nemuseli tahat ku rj motora? kedze som dobre pochopil ked ste prerabali na 3g komfortku tak museli ist aj canove budiky a tak bud trebalo zapnut can ale dotiahnut kable,alebo moj pripad vymenit rj motora. ale nikde som nenasiel ze ktory pin na rj motora doplnit pripadne skontrolovat ci tam je can. ci vyste prerabali a spotreba vam automaticky isla na canovych budikoch? mam Octaviu 1.8 agu 8/1999 ,komfortka 799ah. a budem menit rj motora z ga na cg a komfortku 799b a stym suvysiace dalsie veci.

Odkaz ke komentáři

Agu vie ukazovat spotrebu po cane, staci vymenit rj motora, ktora to podporuje, mam uz to vyskusane na vlastnom auto.teraz tam mam canove budiky spotreba dojazd vsetko funguje. samozrejme can kable vsade natiahnute od vyroby. pred tym necanove budiky 919 a teraz can 920 a plnohodnotne funguje vsetko. Akurát tam mam polodot z passat b5.5 ale uz tam idu canove zo superba, len som potreboval doladit nejake veci. takze uz len komfortku a dverne rj a prepinovat. kupil som aj vypichovak na piny ale velky takze zase stojim na mieste.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

je tu někdo chytrý kdo se v tom vyzná ? :D mám agu 99 a chci maxidot, týpek prodává AGU facelift rok 02 na díly takže to už snad musí mít 3G komfortku a moje otázka co vše ještě budu potřebovat kromě ECU? musím od něj vzít komplet elektriku až k motoru nebo stačí jen vyměnit dveřní svazky a jednotky ? dík

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte tak vsetko uz mam vymene za 3g vsetko funguje akurat maxidot mi ukazuje opacne auticko pri otvorenych dvery. Rj okien bola z anglicaka ale po mensej uprave mi sedi do soferovych dvery. Kde je problem? Bolo mi povedane ze komfortkou je to pravda? A nefunguje mi zapalovac pri rucnej a nikde som sa nedocital ze co urobit aby fungoval. Prosim o radu dakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

caute na aute uz je vsetko ok. len ma trosku znervoznuje teplota motora na budikoch. motor cez vag je ok, ale budiky hlasia poruchu cidla g2. robi ze teplota sa zdvyhne na 70c potom na klesne a potom na 90c a drzi. ked som mal komfortku 2.5 a dal som can budiky robilo to , iste ale ked som dal necanove budiky teplota bola ok. zeby mi trebalo nejake novsie cidlo? ci je vadne cidlo pri nahodeni can budikoch sa to ukazalo? neviem si stym uz fakt radi a nechcem kupovat diely jak .... dakujem za pomoc

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o rok později...

zdravím, dovolím si oživiť túto tému. moja otázka, aký je rozdiel respektíve dá sa použiť elektronika motorkov okien z angličana? treba aj niečo upravovať? jedná sa o predné elektroniky. logicky angličan ma 801 na P strane a 802 na L samozrejme že samotna elektronika v plastovom puzdre nieje plugnplay použitelná na našich vozoch tak aby bola 801 na L a 802 na P. bude to fungovať či treba niečo upraviť? ďakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Stale hledám kdo by mi predelal 2.5 na 3.g vcetne vsech potrebnych dilu + schanim multifunkcni volant vcetne kabelaze a podvolantove jednotky pomuze nekdo ?

kontakt tel. napisu to slovem kuli spamu : šest nula tři sedm jedna šest osm dva tři

dekuji vsem

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...