Přejít na obsah

Valet Pro pH Neutral Snow Foam aktivní pěna


Doporučené příspěvky

Není tu napsáno mnoho o důležitém kroku a to je předmytí aktivní pěnou. Cubečník tohle téma nakousl s pěnou kterou nevyrábí detailingová firma. Já jsem na tom se zkušenostma byl podobně, používal jsem aktivní pěnu od KimiCar Laser. Problém byl v tom, že konkrétně moje pěna byla velice zásaditá a agresivní, dobře čistila ale brala sebou vosk a všechnu protekci. Proto jsem ji zařadil jen jako mezistupeň před velkou údržbou a voskováním.

 

Valet Pro pH Neutral Snow Foam aktivní pěna je ale detailingový šetrný produkt, který je i PH neutrální :)

Dá se tedy používat často a i na navoskované auta.

 

K "zpěnění" tohoto produktu můžete použít rozprašovač - ředění je pak 1:30 nemám ozkoušeno

Já jsem použil foam lance - česky zpěnovací nástavec na wap já mám Kärcher - ředění je pak 1:40

 

Něco k použití. Na suché a chladné auto nastříkáte pěnu a necháte ji 5 min. působit. Aktivní pěna rozmočí špínu a jde pak lehčeji sundat tlakem vody. Ideální na podběhy, odmočení zamoušeného auta, kakance od létající havěti (hmyz a ptáci :D) a v neposlední řadě jakékoliv silné zašpinění.

 

Po oplachu tlakovou myčkou je většina špíny pryč a minimalizuje se tím možnost poškrábání karoserie

.

(Tento produkt má největsí smysl při použití se silnou tlakovou myčkou. Pak je ulehčení práce a funkčnost zajištěna, s hobby wapem a nebo hadicí si myslím že nemá smysl.)

 

Mytí už je pak sranda a výsledek je špičkový.

 

posledním faktorem je fun faktor, Cubecnik mu říká brazers :D pro mě osobně je nanášení pěny slast, mám pak pocit že se auto čistí nějak víc než normálně.

 

A to nejlepší nakonec tento produkt je PH neutrální, neměl by tedy narušovat drahé a pracně nanesené voskové vrstvy. Pěnu mám chvíli a zatím zkouším na MB E kde je stará vrstva Collnite 476s vypadá to že pěna vosku nic neubrala.

 

 


anypy6ez.jpggusymupa.jpgyga7aqar.jpg

Upraveno uživatelem LimoMan
Odkaz ke komentáři

K ředění:

 

zpěňovač wap - pro vozy navoskované nebo zasealované dlouhodobou protekcí se do 1l dá 300ml aktivní pěny a zbytek doředí vodou.

 

ruční pumpa - pro nevoskované auta a čištění opravdu velké špíny 1:15

lehčí špína 1:20

 

pro odstranění zapečených much 1:5

 

 

To je z originální etikety na kanystru

Upraveno uživatelem LimoMan
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...