Přejít na obsah

Dodělání hagusu na combi


SpiderM

Doporučené příspěvky

Potrebujes sablonu a podle ni vyrezat/odvrtat diry do strechy, kde uz jsou pripravene zavity ... doporucuji si to nechat udelat v servisu, jen to vyrezani, sablonu maji, ty by jsi ji musel kupovat a neni zrovna nejlevnejsi ... At to jen vyrezou, sam si to pak ocisti, ochran proti korozi a namontovat hagusy zvladnes sam ... D

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

Dělal jsem doma a bez problémů :D

Sice jsem se bál u první díry do rámu jestli se trefím na závit ale předvrtával jsem 6kou vrtákem a vzhledem k tomu že se tam musí vybrousit díra cca 30mmx20mm to nebylo zase tak těžké .Poté jsem v dírce pomocí špendlíku našel umístění závitu a věděl na kterou stranu je potřeba začít brousit.

Dělal jsem to vrtačkou s upnutým stromečkovým brouskem.Ostatní díry už jsem přiměřoval podle přiloženého hagusu.

Někde mám fotku odzadu kde jsem měl odměřenou první polohu díry od zadního okna.(což jsem našel na foru )Pokud budeš chtít dodám :D

 

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 3 týdny později...

Já jsem si šablonu pujčil ze servisu za flašku :-) navrtal jsem prvně podle šablony dírky, abych tam vložil přípravek na obkreslení oválu a pak jen piplačka s frézkou. Magnetem jsem vytáhl piliny, vystříkal konzervačním sprejem a když jsem tam už montoval hagusy, tak jsem všechny otvory sjel silikonem :-) pár fotek jsem našel mám je na disku https://drive.google.com/folderview?id=0B3VjDPZn2aepenZ1OXdBYkRNZWc&usp=sharing

Upraveno uživatelem szyrma
Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

 

Dělal jsem doma a bez problémů :D

Sice jsem se bál u první díry do rámu jestli se trefím na závit ale předvrtával jsem 6kou vrtákem a vzhledem k tomu že se tam musí vybrousit díra cca 30mmx20mm to nebylo zase tak těžké .Poté jsem v dírce pomocí špendlíku našel umístění závitu a věděl na kterou stranu je potřeba začít brousit.

Dělal jsem to vrtačkou s upnutým stromečkovým brouskem.Ostatní díry už jsem přiměřoval podle přiloženého hagusu.

Někde mám fotku odzadu kde jsem měl odměřenou první polohu díry od zadního okna.(což jsem našel na foru )Pokud budeš chtít dodám :D

 

 

 

Zdravim. Prosim ta, nemas nahodou este niekde tu fotku s prvou polohou diery od zadneho okna? Ze aky tam je rozmer? Snazim sa to tu na tych forach najst, ale zatial nic. Vdaka.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
  • o rok později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...