Přejít na obsah

Servis OIL


ssimek

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Ahoj zeptám se tady, at nezakládám nové téma:

ve 216tisících jsem nechával měnit olej -shell helix s tím že další výměna má být v 226t.

mám najeto 220 a začala mě kontrolka upozorňovat na nízký stav oleje.

Je možné že by těch 5,5l vydrželo tak málo?

Odkaz ke komentáři

to ti to moc oleje nebaští mě to začalo brát litr oleje na 1500km tak auto prošlo repasem hlavy -dostalo nový gumičky ventilů,těsnění pod hlavou atd a jak sem byl v ráži tak sem nechal udělat i vstřiky zatim mám najeto cca 200km a doufám že než budu muset dolejt najedu o mnoho a mnoho a mnoho více km :asie:

jinak sme se servisákem konstatovali že problém byl v těch gumičkách

Odkaz ke komentáři

Ahoj zeptám se tady, at nezakládám nové téma:

ve 216tisících jsem nechával měnit olej -shell helix s tím že další výměna má být v 226t.

mám najeto 220 a začala mě kontrolka upozorňovat na nízký stav oleje.

Je možné že by těch 5,5l vydrželo tak málo?

 

:palec::smich: 5,5L oleja nejde ani do jednej octavii1 benzin+diesel!!!

 

 

Treba doliat olej a jazdit!!!!!

 

Odkaz ke komentáři

 

:palec::smich: 5,5L oleja nejde ani do jednej octavii1 benzin+diesel!!!

 

 

Treba doliat olej a jazdit!!!!!

 

 

:wallbash: OMG, Tak jinak, prochy, kupoval jsem velké baleni, už nevím zda to byl 5l nebo 4l a k tomu jednu litrovku. Po servisu mi zbyla jen půlka litrovky.

A neptal jsem se na to co s tím, spíše zda je normální že to vydrží jen 4tis km, protože v servisce mám další výměnu až 226tis, což je o šest méně

Odkaz ke komentáři

 

:wallbash: OMG, Tak jinak, prochy, kupoval jsem velké baleni, už nevím zda to byl 5l nebo 4l a k tomu jednu litrovku. Po servisu mi zbyla jen půlka litrovky.

A neptal jsem se na to co s tím, spíše zda je normální že to vydrží jen 4tis km, protože v servisce mám další výměnu až 226tis, což je o šest méně

 

:prcprc::lol::smich:

 

V servise ti mohli olej naliat po rysku MAX!!! alebo medzi rysky MIN a MAX!!! alebo len po rysku MIN!!!!

 

Ked len po rysku MIN a presiel si 4000km tak sa ozvala kontrolka malo oleja!!!! To je asi 0,2L oleja

 

TAKZE SOM NAPISAL!!!!! TREBA DOLIAT OLEJ A JAZDIT!!!!! :prcprc: :prcprc: :lol: :lol:

NEVIEM CO SI NA TOM NEPOCHOPIL!!!!

 

Takze treba doliat olej po MAX a jazdit a sledovat hladinu oleja ci mizne-straca sa olej!!!

 

Ked sa bude stracat olej tak mas zle: turbo,simeringy, tesnenie veka+vana, kruzky, atd,atd.

Odkaz ke komentáři

Hele mam podobny problem sice octavia III 2,0 TDI 4x4 funglofka,v 15tis se rozsvitila kontrolka... V autorizaku dolili a po mesici ve 22tis se rozsvitila opet, po dlouhem telefonu s autorizakem co to dolival sem se dozvedel ze nalili pouze 3dcl jen tak aby zhasla kontrolka... Takze si auto za 7000 km dalnicnich jizd vzalo zase 3dcl oleje, ted resim jestli je to vubec normalni aby auto takhle zralo, na vymenu oleje ma auto jit az ve 30 000km.... Coz bude tak konec zari... Tak sem zvedavej kolikrat se bude jeste dolivat... A pak se to bude poradne resit..

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Panove, poradte mi pls. Pritahl jsem 66kw AGR 4x4. Tachometr 220 , VAGem vycteno 354tis km.. Coz neni tak dulezity :).. Resim olej. Nikde jsem nenasel zadnej identifikator co v tom ted vlastne je, Takze tam nalejt 10w nebo 5w? Nikdy jsem nemel diesela a auto mam doma 2 dny, tak se radsi zeptam... 505.00 je mi jasny

 

E1: napr tento: http://www.cc-autodily.cz/olej-motorovy-castrol-1

Upraveno uživatelem Poky
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
×
×
  • Vytvořit...