Přejít na obsah

Jaka to je skrutka/sroub


Guest StanleyIpkiss

Doporučené příspěvky

Guest StanleyIpkiss

Ahojte mam problem, zadny spodny silentblok mi neplni funkciu, pretoze z pasoviny ktora ho spaja s motorom mi vypadla skrutka, dali sme tam M8 (nie povodnu) a ta mi za tyzden vypadla, takze tam je asi ine stupanie zavitu... Neviete ju niekto identifikovat ??? Prosím Pomozte :-) Na obrazku v prilohe je skrutka v kruzku. Vdaka

 

t63ww2.jpg

Odkaz ke komentáři
Guest StanleyIpkiss

No nevím jaký tam má být šroub, ale pokud tam šel šroub M8, tak proč na něj nedáš samojistící matku M8?

Ta M8 tam sla ale vypadla po tyzdni, to znamena, ze tam bude ine stupanie zavitu, aspon si to myslim...preto hladam konkretnu specifikaciu ...

Odkaz ke komentáři
Guest StanleyIpkiss

:smich::lol::palec: Ked skrutka vypadla tak tam bude STRHNUTY zavit a nie ze ine stupanie!!! :prcprc:

 

 

Keby tam bolo ine stupanie tak tam tu skrutku ani nenasrobujes!!! :palec:

OK, nehadam sa , postupove zavitniky si mam odkial zohnat ale aj tak som na zaciatku, aka tam ma byt original skrtuka...kedze ta povodna vypadla a fyzicky ju uz nemam ...

Odkaz ke komentáři

Tak moment, teď tomu teprve začínám rozumět, neuvědomil jsem si, že ten šroub není zajištěn maticí, ale že je závit v tom dílu nad tím silentblokem. V tom případě, pokud jsi tam M8 našrouboval, tak tam přece nemůžeš šroubovat závit s jiným stoupáním, to nejde! Buď tam závit M8 je, anebo je stržený, což by vysvětlovalo tu ztrátu. Protože kdyby tam byl závit s jiným stoupáním, tak tam šroub M8 nenašroubuješ ani kdyby já nevím co. Pokud tam byl závit s jiným stoupáním a ty jsi tam šroub M8 jak se říká našrouboval na hulváta, tak už tam žádný závit není, nebo je přeřízlej a máš tam závitový paskvil.

Pak je ještě možnost, že jsi ten šroub neutáhnul na předepsaný moment a on se tím pádem znova povolil. Další možnost (kterou já nemám moc rád), je závit zalepit lepidlem na závity.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...