Přejít na obsah

Dorobenie zad. stahovania okien a laktovky


Guest palo1990

Doporučené příspěvky

Guest palo1990

Zdravim chcel by som poradit ci sa do takejto octavie II facelift da dorobit dozadu stahovanie okien alebo to radsej ani nemam skusat, je to moc zlozite a co by som vsetko k tomu potreboval? dakujem

 

a dalej co by som chcel, laktovu opierku original a ci tam bude moznost spravit aj fukare dozadu alebo ako je to? diki za vsetky rady

 

vid octavia http://skoda-octavia-combi.autobazar.eu/ii-16-tdi-cr-dpf-ambiente-ice-id5491195.html

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Jako Honza9007. Dodělat se opravdu dá všechno. Já sem si nechal dodělat od jednoho šikovného a ochotného člena zdejšího klubu zadní el. stahovací okna a jsem maximálně spokojen. No a jumbo box jsem si dodělával sám. JE to pěkná skládačka a řekl bych, že ji zvládne skoro každý. Není to nic složitého.

Odkaz ke komentáři

A když člověk nemá BCM ale BSG, tak kabeláž vede od sloupku kam? Do komfortky? Zadní el. okna podporuji všechny jednotky nebo třeba dokoupit i tu jednotku?

Díky za odpověď


A ještě jeden dotazek. Mužu mít tu kabeláž do co vede do sloupku z Octavie s pravostranným řízením?

Odkaz ke komentáři

Octavii II jsem zadní stahovačky nikdy nedělal, ale předpokládám, že to je ve všech autech obdobné: ve Fabii jsem si zapojení ulehčil tak, že jsem to vše natáhl z přední stahovačky, tedy +/- a can ze sloupku A do sloupku B. Celá strana auta tak jela na jednu pojistku.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...