Přejít na obsah

Hodnota vstřiků


Doporučené příspěvky

Zdravím Clubáky,chci se optat nemá někdo náhodou technická data ohledně vstřikování?potřeboval bych vědět kolik mají dávat vstřiky na volnoběh a kolik má tlačit čerpadlo.Mám problém který řeším už přes půl roku a zatím nemám žádný indicie po čem mám jit.

Odkaz ke komentáři

Mozno by nebolo odveci napisat o aky problem sa jedna :)

 

Ok píšu o jaký problém se jedná,mám Octu II Face r.v 2010 1.6tdi mám najeto 108tisíc při 60tisících auto začalo kloktat vždy ráno kkdyž to bylo studené houpaly otáčky a někdy i chcípla,diagnostika práskla vadny EGR vyměnil jsem ho závada byla odstraněna,ale ted už asi půl roku řeším spotřebu a občas nepravidelný chod motoru,vždycky v nízkých otáčkách začne řachtat jako vstřik když se mu přidá tak to přestane,i při rozjezdech je auto takové líné poškubává a nechce se plynule rozjet ale nedělá to pořád.Diagnostika je bez závad.Jinak spotřeba na dalnici při 130km/h 7,3-7,5l jezdím sám v autě a ve městě kolem 7,7l

Odkaz ke komentáři

Uff ta spotreba je sialena :wallbash: co sa tyka vstreku tak tie by bolo asi najlepsie dat premerat aj ked neviem sice ake hodnoty maju mat no tam kde to robia by to vediet mali :) pripadne skocit za nejakym odbornikom ako napr TDIfun a pod a ten by to tiez mohol dat dokopy :) TDIfun je aj tu na fore ale lepsie by bolo aby si ho kontaktoval telefonicky alebo niekoho koho maz blizsie kedze neviem odkial si...

 

PS: necituj predchadzajuce prispevky :)

Upraveno uživatelem lumi
Odkaz ke komentáři

tak tady mám hodnoty měřené na volnoběh


tak tady mám hodnoty měřené na volnoběh

 

0.2144 mg/stroke Odchylka vstřikovaného množství 1 044
0.0331 mg/stroke Odchylka vstřikovaného množství 2 045
-0.0746 mg/stroke Odchylka vstřikovaného množství 3 046
-0.1733 mg/stroke Odchylka vstřikovaného množství 4 047
25810 kPa rel Tlak paliva 074
27.145 MPa Vysoký tlak paliva; skutečná hodnota 075
26992.499 kPa Vysoký tlak paliva; požadovaná hodnota 077
57 *C Teplota chladicí kapaliny 083
00000000 Regulace tlaku rail; stav 124
14.725 % Regulační ventil tlaku paliva 125

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest Octavia SB

cavko vyriesil si ten problem z otackami za studena? pretoze ja mam ten sami problem tiez u 1.6. cr pri studenom starte mi padnu otacky na volnobech pod700/min a uz treti servis mi nevie povedat co stim jemozes mi neako poradit diky.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o rok později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím pánové,

může mi někdo poradit, jak moc špatně na tom jsou vstřiky v mé Octavii? 

Škoda Octavia 3 rok výroby 2015, 1,6 TDI 77kw.

Dnes mi v servisu dělali diagnostiku a řekli mi, že 1. a 4. vstřik jsou již na výměnu. Auto vlastním dva měsíce, a zakoupil jsem jej v bazaru zastřešeném škoda plus programem, tak abych věděl, zda to případně reklamovat.

Moc děkuji

 

IMG_20190426_171953.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...