Přejít na obsah

Přechod na Volvo XC 60 D5 AWD


Doporučené příspěvky

Zdravím,

před měsícem jsem prodal SII a pořídil si nové Volvo XC 60. Neberu to jako dezerci, ale šel jsem do SUV. Tan měsíc nějak rychle utekl i díky dovolené.

Rozhodl jsem se pro D5 AWD, modelový rok 2015, 2,4 /215HP, 440 Nm, automat Geartronic,

barva bíla Crystal White Pearl, výbava Summum R-Desing a další doplnění…

Zatím po 4500 km vše v pohodě. Posezení trochu víš, ale velmi dobré svezení, motor dobrý a je cítit 4x4. Doufám, že bude sloužit jako ta předešlá…

post-444-0-67232000-1407839696_thumb.jpg

post-444-0-70304500-1407839723_thumb.jpg

post-444-0-96642200-1407839732_thumb.jpg

post-444-0-48745100-1407839747_thumb.jpg

post-444-0-16604800-1407839759_thumb.jpg

post-444-0-13937100-1407839769_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jo, tak tohle já můžu! Z fotek je znát velice pěkný zpracování a jistá fortelnost. Na Volvu se mi vždy líbily ty kombinace interiérů - světlý a hnědý odstíny, ale i ta černá vypadá pěkně. Kolem baráku jezdí denně soused s poslední generací S80 V8 a to je zvuk! Máš již nějaký údaj o průměrné spotřebě a cenu servisu respektive pravidelných prohlídek?

Odkaz ke komentáři

Mám to měsíc, ale když mělo 1200 km, tak cesta do Chorvatska, tam cca 900 km = 7,1l a zpět 7,3l. Což mě překvapilo, na 20" kolech a max. do 130 km/h. Odpovídá to i tankování, od plné do plné... Servis zatím nevím, ale vypadá to podobně jako u SII. Jinak mám na 4 roky plnou záruku včetně EroGapu...

Odkaz ke komentáři

Krásné.Je velký rozdíl v komfortu oproti SII?Asi jo,že?

 

Zdarvím Cosby, jak pojedu kolem, tak se určitě zastavím... né, pro předvádění se.

Je to úplně něco jiného než SII. Pouze mě mrzí, že nejde odblok obrazu za jízdy.

Toto asi spolu nijak neuděláme.

Odkaz ke komentáři

No pekne, dalsi kousek od Volva. To ses hezky placnul pres kapsu.

 

Trochu jo, dle ceníku jak 2x S, ale zvládlo se to... Už jsem o XC60 uvažoval před SII, ale nebyl ten správný čas, který přišel až teď. Dnes si říkám, proč jsem to neudělal už dříve... Samozřejmě bylo to dost, ale udělal jsem si radost. Svezení je o něčem jiném, ale na SII vzpomínám v dobrém, neměl jsem prakticky žádné problémy. Chtěl jsem silnější motor, 4x4 a "vyšší", to zatím ve Škodě nemají. Už preferuji raději pohodlí, komfort a bezpečnost. Uvidíme jak to bude dál, po najetí dalších desetisích km... Za ty peníze to má také nějaké mouchy, tzv. ty dětské nemoci, ale jsou to takové prkotiny, ale za ty prachy chci ať to opraví...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...