Přejít na obsah

MirrorLink


Adiscz

Doporučené příspěvky

mateshelma: Nenapísal si, aký presne máš telefón. V princípe ale nech už máš hociaký, ak nemáš aktivovaný smartlink, tak ti nepôjde ani AA, ani ML, nič. A podľa všetkého to nemáš, keďže píšeš, že to po tebe chce aktivačný kľúč...

 

Telefon: ASUS ZenFone 3 max, android 6.0 MM.

Takže jedině na servis a nechat si aktivovat smartlink, což? Kolik za to chtějí?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Také mě zajímalo, jak to aktivovat, kde sehnat klíč. Po konzultaci v servisu je situace taková, že za aktivaci Smartlink, která pak obsahuje Mirrorlink, Android auto a Apple Carplay chtějí 5000,- Kč. Jedná se v podstatě o tři licenční klíče, které zadávají nějak přes diagnostiku....

Tak nevím, ale uvažuji o nějakém čínském rádiu s Androidem.

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Obeslal jsem několik prodejců a výsledek je takový,že aktivační klíč SmartLink stojí 5015Kč + aktivace v servisu (cena se liší dle servisu).
U nového auta stojí SmartLink 3500Kč. Jedná se v podstatě o klíč k softwaru,tak mi přijde nespravedlivé,že dodatečně stojí o 1500Kč víc.
Psal jsem dotaz na info Škody a odpověděl mi někdo z oddělení Mobilní aplikace a infotainmenty ,že cenová politika není v jejich kompenci a proto mi nemůžeu na tuto otázku odpovědět.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 roky později...

Vymena za MIB2 nie je tak velky zasah. Vymeni sa jednotka, pripadne displej a este USB port. Nech ale povie niekto skusenejsi, mozno je potrebne menit aj nejaku inu jednotku. Rozmyslal som nad tym tiez, ale povedal som si, ze v podstate len kvoli Android Auto/Apple Carplay sa neoplati investovat tak velku sumu (vyse 1000eur).

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...