Jump to content

rozdíly motorů mezi jednotlivými roky 1,6


Recommended Posts

Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými roky benzinových motorů 1,6 krom změny 74-75kw. Mám rv 2003. známý tvrdil že nejlepší motorizace měla na krytu motoru označení SR a druhý známý s tímto motorem jezdí kolem 6.5 l/100km po dálnicích - 120-140km. Byl mezi jednotlivými roky 75kw verze nějaký rozdíl?

Link to post
 • 3 weeks later...

Co vím, tak jsou tam rozdíly v některých dílech a podle mě i rozdíly v nastavení řídících jednotek. K té spotřebě, no nevím, mě to žralo při 120 - 140 asi kolem 8 l/100km.

 

Souhlas se spotřebou, mě to bere taky při 120-140 kolem 7.7-8l/100km,

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • Ahoj všem. Byl by tu schopen někdo, kdo s touto problematikou má osobní zkušenosti se podělit o informace, / detailní postup  /, jak v řídící jednotce vozu provést " Parametrizaci akumulátoru "  - kalibraci nové baterie. Děkuji všem za nějaký detailnější postup... Dík.I.N.
  • V nedelu som mal upratovací deň a príprava na zimu. Z vonka umývanie, dekontaminácia ironom a clayom, odmastenenie, 2 krát voskovanie fusso, tekuté stierače rain-x. Spätné zrkadlá mám pripravené na lakovanie len sa neviem rozhodnúť pre bordovu alebo čisto čiernu. Rozmýšľam nad čiernou a podľa nálady si budem meniť kryty nakoľko tie na aute sú viac menej v slušnom stave. 
  • Skoro bych řekl že to tohle schéma nebude ptz k motorku vedou jen dva kabeli k mikrospínaci na ovládání odjistovani taky jen dva kabely a pak dva k zámku dolů 
×
×
 • Create New...