Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Gregy

OII zatmavení světel do mlhy (alá Monte Carlo)

Recommended Posts

Zdravím, vytvořil jsem podrobný návod, ze zatmavování mlhovek, jako to mají Škodovky Monte Carlo (nebo O3 a Superb 2 FL). Zatím jako video návod, postupem času zveřejním komplet foto návod zde. Dodám, že funkčnost mlhovek se samozřejmě nezměnila a svítí naprosto stejně, jako předtím.

Pokud by se někdo úpravy bál, tak vám to mohu udělat. Výměnou za nalakování lišt okolo auta :P

Take jsem si to delal.

jen jsem to daval do matu.

Chrom mi sel sundat normelne nitro redidlem bez problemu a nepouzil jsem zaklad na plast.

Zatim drzi.

Hoď kdyžtak fotku. A jak ti to tím ředidlem šlo sundat? U té kyseliny je fór v tom, že to jenom potřeš a ono to krásně sleze samo, nemusíš hnout ani prstem a navíc místa která nepotřeš slezou taky, kvůli výparům v sáčku. Základ na plasty asi není potřeba, ale když už se s něčím seru, tak aby to vydrželo :).

Hodim zitra.

Prave ze to slo samo az jsem cucel.
Jsem to chtel odmastit a po prejeti hadrou to lezlo dolu.

Slibene foto ale je to trosku spinave .

post-147-0-71411100-1411583458_thumb.jpg

post-147-0-85974600-1411583473_thumb.jpg

post-147-0-23633600-1411583516_thumb.jpg

Edited by maros

Pěkný :). Jak budu mit čas odstavit auto na 2-3 dny, tak udělám i hlavní světla. Ale bojím se, že se to tam bude dost zahřivat a nevydrží to dlouho. Viděl jsem fotku a začerněné obyčejné paraboly vypadají skvěle.

post-28766-0-82068600-1411652692_thumb.jpg

U té kyseliny je fór v tom, že to jenom potřeš a ono to krásně sleze samo

Fór je, když jí naleješ do kyblíku (samozřejmě plastového), přileješ peroxid vodíku technický 30% a ponoříš to do toho. Místo 8hodin to máš za 8vteřin :lol::palec:

Edited by šulda

šulda: to je sice super, že je to za 8 vteřin. Ale kolik potřebuješ té kyseliny, aby si tam mohl aspoň z části ponořit třeba tu vložku z hlavního světla...kupovat 6 litrů kyseliny+peroxid vodíku, kvůli tomu, aby to bylo rychleji je podle mě zhovadilost.

1) Řekl bych že to každej rozumnej člověk veme s rezervou

2) Na masku chladiče sem použil 2l kyseliny a 2 kysličníky takže na mlhovky (o kterých je tu řeč tak to nepřekrucuj) by stačil 1l kyseliny kterej stejně musíš koupit 35kč + jeden kysličník kterej mě tenkrát stál 33kč takže jakáže je to zhovadilost?

Panove zkouseli jste nekdo rozdelat i mlhy z octy2 faceliftu? Jinak mi sel ten chrom i obycejnou alpou ale rychlejsi byl pripravek Lacer ktery se prodava v Autokelly. Ale spis me zajima jestli teda nekdo zkousel ty mlhy z faceliftu.

Ahojte,

jak to je s denním svícením na O2FL? Když budu sundávat chrom, tak předpokládám, že kyselina odstraní ze všech ploch, takže i za žárovkou denního svíceni. Můžu mít potom nějaké problémy s policií, že to bude černé?

Díky :beer: