Přejít na obsah

ka_r_los 2.0 TDI custom edition


Doporučené příspěvky

Tak budíková otázka je vyřešena, teď už jen našetřit na zprovoznění :)

 

A teď by mě zajímal Váš názor na zrcátka. To že chci FL zrcátka vím od okamžiku koupě auta, ale teď řeším jaké.

 

Jelikož mám přibližovadlo v elegance, tak mám už teď elektické, s výhřevem a osvitem nástupu. Na nová zrcátka mám tedy minimálně tyto nároky, ale nebyl by to člověk rozmazlený, aby nechtěl něco "víc".

 

Sklápění zrcátek je věc hezká, ale jaká je využitelnost? Nebezpečí "narovnání" neznalých je dost velká, občas to blbne atd. Co samozatmavování? Jelikož už víc než málo jezdím v noci a za šera, tak mě "seštělované" světla ostatních trošku prudí a v současnosti můžu max manuálně překlápět to vnitřní.

 

Ale mít zrcátka v plné palbě... to asi nezaplatím :)

Odkaz ke komentáři

Ja mam na poslednich 2 autech sklapeci a je to super, zatim mi je nikdo rucne nenarovnal. A nikdy me to neblblo.

 

Samozatmavovaci jsou sice pecka, ale jen ty zrcatka stojej asi 4,5 tisice coz je dost:X Spis bejt tebou schanim takovy aby byli s pameti aby se ti pri zarazeni zpatecky sklopilo trochu dolu, to je taky super funkce a sam bych ji moc chtel. Ale budu kvuli tomu muset menit zrcatko.

Odkaz ke komentáři

kdyz ti to udelaji rucne nic se nedeje, je to bezpecne, muze se stat ze motorek odejde a ja jsem osobne zkousel na svem aute, kde el. sklopne zrcatka mam, je rucne sklopit/odklopit ... jde to normalne, nejde nic z tuha ... pokud by ti je nekdo odklopil, tak pri prikazu vratit zrcatka do provozu uslysis motorek jak se vraci a pak se zacvakne pojistka k zrcatku a jdou zase elektricky ovladat ... no fear :)

 

ad Lukas: mozna se pletu, ale neni potreba sehnat dverni jednotku s pameti misto zrcatek ?

Upraveno uživatelem MaroCZ
Odkaz ke komentáři

Aha ja to nikdy rucne nezkousel mel jsem z toho fear:-). Jako jasny je to machrovinka, ja to pouzivam denne u nas u prace kde je uzka ulice a kazdej musi zrcatko sklopit jinak tam neprojede ten jejich kram z PPLka a urazi zrcatka, uz jich sundal asi 10 :lol:

 

Jeste jsem to nejak moc nezjistoval, ptal sem se rolby jestli by neslo na moje nakodovat a rikal ze se neco musi vymenit myslim ze rikal zrcatko ale uz nevim. To budu resit az na jare asi:)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak clovek tak dlouho jezdi po Jizni spojce, az se karambol stane...

 

Fotky sem davat nebudu, nemam nic moc kvalitniho...

 

Hezky predozadni tukec, oba narazniky, paty vrata, obe predni svetla, cela kapota a diky kouli toho predemnou i utrzeny chladice. Co je s podlahou kufru se jeste nevi, jelikoz na tom mam antivibro potah.

 

Takze auto do 19. u pana doktora, ale asi budou projektory:)

Odkaz ke komentáři

Ee, facelift ne, ten jsem nikdy nechtel;) Ale uz koukam co si navymyslim, sice to budu muset doma zatajit, ale co:D takze svetla, fl chladic klimy a facelift rs zadni naraznik..

 

Co se tyka strechy nevypada to, ale je hnuta zadni maska, takze to bude jeste prdel, narazilo do me Vito, tak to slo do mekkyho... Sup rikal, skoda, ze neni mraz, mohlóprasknout i celni sklo:D

Odkaz ke komentáři

Tak jsem našel díly co bych chtěl, tak uvidíme jak se k tomu postaví autoservis...

 

Jinak jsem se rovnou zeptal, jestli lze do masky a zadních vrat dát rovnou nové znaky M2013- abych to pomalu slazoval:)

 

A nejradši bych sehnal i kryty FL zrcátek, aby mi to rovnou stříkli, když už budou lakovat předek i zadek...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...