Přejít na obsah

ka_r_los 2.0 TDI custom edition


Doporučené příspěvky

Kucí, mám technickou.

 

Je možné do servisu objednat vlastní díly a nechat si je pak proplatit? Nejsem lidumil, ať si pojištovna zaplatí i 2x tolik, ale chtěl bych pár věcí vyměnit za FL věci.

 

Nechci vyloženě přejít na rozpočet, ale když si to nechám objednat přímo přes škodovku, tak se asi těžko vejdu do kalkulkace... samozřejmě chci nakoupit origo nové díly (cc-autodily a obautodily...)

 

Má někdo zkušenost s podobnou záležitostí?

Odkaz ke komentáři

Tak po dnešní návštěvě v servisu odvolávám co jsem slíbil a slibuji, že příště už nebudu takovej v*l...

 

Co nemám ve VIN, to mi nenúčtuje pojišťovna, co nemám ve VIN servis neobjedná, likvidátor přijede ještě na druhou obhlídku, ale prozatím jsou moje světla OK, ač se jedno kejvalo a druhý bylo úštípnutý...

 

Takže mám co, pěkně zk**venej den...

 

Ale sám servisám říkal, že co jsem mu poslal, tak nebylo zlý :D

Odkaz ke komentáři

:wallbash: jj ten samy problem sem resil se sklem ze me nechteli v servise objednat na pojistovnu jiny nez podle VIN, jediny reseni bylo ze sem si nechal objednat sam na sebe, zaplatil a ted cekam az pojistovna proplati.

 

A to narokujes z havarka? Prave proto je dobry mit havarko protoze kdyz te nekdo nabori tak ti vyplacej veci co mas z VIN a upravy mas proste smulu. Proto je nutnost mit havarko kdyz si upravujes auto a nechat si to hlavne vzdy nafotit jak cokoliv dodelas.

 

Jediny reseni pro tebe je ted asi nechat udelat na rozpocet a pripadne asi v neautorizovanym servise aby ses financne vesel. Je to peklo s pojistovnama :wallbash:

Odkaz ke komentáři

No na přímou likvidaci by to asi nevyšlo nikdy, překlopení na rozpočet mi zase nemusí pokrýt všechno, kdyby se nedrželi VINu a vzali na profakturování díly např z CC-autodíly, tak bych pojišťovně ušetřil neskutečnej ranec, ale servis by mě asi vynesl v zubech.

 

Stát se mi to na jihu, kde mám známý, tak jdu do rozpočtu a ještě mi zbyde, ale v Praze budu rád, že jsem rád...

Odkaz ke komentáři

Milý Ježíšku...tedy deníčku...

 

Dnes proběhlo druhé kolo likvidace mé nehody.

 

Takže předek: CHladičovka, proražený chladič klimatizace, utržený chladič vody o intercooleru nikdo nic neříkal. uštíplé levé světlo, pravé budou na základě mé připomínky přezkoumávat.

 

Zadek: výztuha komplet, výztuha nárazníku a podlahový plech... takže přijdu o většinu tlumění kufru :wallbash:

 

Po téhle prohlídce se oprava posouvá z původního data 19.12. na neurčito... tradááá

Odkaz ke komentáři

Takže jelikož jsem aktivista všude možně, tak tímto prohlašuju ,že ty zrcátka nová budou v současné konfiguraci = el. stavitelná, výhřev a osvit prostoru. Sklápění je jen machrovinka a snaha o sklápění se zpátečkou je skoro nereálná :D Takže kdyby někdo věděl o zrcátkách s jednotkama v šedomodré metalíze, tak se třeba ozvěte :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...