Přejít na obsah

OIII RS TSI kombi (Bílá Moon metalíza)


Doporučené příspěvky

Zdravím,zatím mám auto ve fázi objednání (od 1.9).konfigurace vypadá zhruba takto:

 

-Octavia Combi RS 2.0 TSI 162kW 6-stup. manuál

-RS červené prošití

-Bílá Moon metalíza

-Prodloužená záruka na 4roky a do 100 tis. km

-Paket "RS CHALLENGE"

-Střešní nosič,černý (paket RS CHALLENGE)

-Sunset

-Parking Assistant (předek,zadek)

-Optical parking assistant (kamera)

-Navigace Columbus

-Osvětlení prostoru pro nohy vpředu a vzadu

-Sound System Canton

-Simply Clever

-DAB (digitální radiopříjem)

-Konfortní telefonování s hlasovým ovládáním

-Rezervní kolo

v rámci RS CHALLENGE paketu jsem tam nechal černě lakovaná 18-ti palcová kola Gemini (prostě se mi i z té nabídky líbí nejvíce)

 

Už mám v garáži zimní botky na nové RS a sice Ronal R41 black 7,5x18 ET45 s pneu Michelin Pilot Alpin 225/40r18

 

No přiznám se,že jsem teď jak malý dítě,které čeká na Vánoce,dokonce si odškrtávám každý den čekání na nové RS :jelen: už aby bylo doma v garáži :palec:

 

post-40777-0-06548800-1413550800_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak dnes jsem úplně náhodou volal mému prodejci ohledně nacenění nové fabie kombi pro mého kolegu a jen tak meziřečí mi oznámil,že mé objednané RS (1.9.14) se bude tento týden vyrábět :palec: (původně byl dodací termín cca 15.1.15),takže budu mít nové žihadlo ještě tento měsíc v garáži :D :D :D

Odkaz ke komentáři

Ted jsem volal s prodejcem, jestli se bude tento tyden auto vyrabet. Pry bude nejdriv tak v pulce prosince, tak jsem zvedavej,jak dopadne tvoje vyroba. Rikal, ze se to muze cca o tyden zkratit ale nechce nic slibovat. Pak dej vedet jak to vypada s tvoji RSou

A neříkal ti ten prodejce důvod ??? (jestli je problém přímo ve fabrice a nebo jenom kvůli naplnění kamionu pro konkrétní showroom ???) Když jsem mluvil tento týden v pondělí já se svým prodejcem,tak mi říkal,že jestli se to tento týden vyrobí,tak to má u sebe na showroomu příští týden,tak jsem počítal,že si max. do dvou týdnů pro to jedu....

A neříkal ti ten prodejce důvod ??? (jestli je problém přímo ve fabrice a nebo jenom kvůli naplnění kamionu pro konkrétní showroom ???) Když jsem mluvil tento týden v pondělí já se svým prodejcem,tak mi říkal,že jestli se to tento týden vyrobí,tak to má u sebe na showroomu příští týden,tak jsem počítal,že si max. do dvou týdnů pro to jedu....

Omlouvám se nepřečetl jsem si tvůj koment pozorně....tak zapomeň na tu mojí otázku :rolleyes: Já jsem teď volal mému prodejci a mé RS se pravděpodobně už včera u nich naskladnilo,takže příští týden bude předprodejní servis a převod peněz a ten další týden si pro to jedu....u tebe bude nejspíš problém v nedostatku konkrétního dílu v mimořádné výbavě a bude se čekat až to naskladní...

Odkaz ke komentáři

Benzínek super a lak vypadá výtečně ;) Koukni sem do téma detailingu, trochu vylepšení by téhle perleti jen prospělo, navíc správné ošetření na zimu je jen ku prospěchu věci. :) Ať slouží!

Autokosmetikou se už nějaký ten pátek zabývám docela do hloubky a za ty roky co opečovávám mé mazlíčky jsem vyzkoušel snad všechny přípravky od Sonaxu,3m,Swissvaxu atd. a jednoznačně u mě vyhráli přípravky od Meguiar´s.Tak jsem si samozřejmě musel koupit novou várku čistících komponentů na nové eresko :palec: jinak moc děkuji za chválu,mám radost,že se líbí ;)

post-40777-0-39668500-1415976566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Hezká kolekce! ;) Přiznám se, že od Megsu jsem nikdy nic neměl a sám jedu v Dodo Juice, případně Valetu (v něm vidím výborný výsledky hlavně v produktech co mají hloubkově odstranit špínu - ať už věci na tepování nebo třeba disky a za dobrou cenu). Napiš sem pak zkušenosti jak se jezdí s tím benzínem. Žel nemáš DSG, které by bylo mou volbou (jsem na automat prostě zvyklej), nicméně mě zajímá jak to zkrátka jezdí v denním režimu. ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...