Přejít na obsah

OIII RS TSI kombi (Bílá Moon metalíza)


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

No já měl 19 skoro na každým autě co jsem měl před tím a žádný vážnější problém jsem nikdy neměl.Jinak tyto Xtreme jsou stále nedostatkovým zbožím a zatím není možnost si je ofiko u dealera objednat.Zjištoval jsem si to minulý týden přímo ve Škodě,tam ani netuší,kdy budou normálně k dispozici na prodej.

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Díky za pochvalu,ještě přidávám fotku z ranního mytí :jelen: Auto je krom polepů ještě vybaveno pružinami Eibach Pro-Kit (předek -2cm,zadek -1cm) a zadní náprava je rozšířena podložkami HR po 1cm na každé straně.Vše má samozřejmě homologaci a tüv.Pokud někdo přemýšlíte o polepu auta,doporučuji WrapStyle Praha http://www.wrapstyle.cz/.Jsou tam moc šikovní kluci a lepí s top foliemi a to i za hranu dveří,takže ten polep vypadá lépe,než originál od Škody.Bohužel mi sraz časově nevyjde.Chystám se toto léto pouze ne jednu akci a to v půlce července výlet s RS na Nürburgring a projížďku po Nordschleife.

Samozřejmě,že sem do fóra přispěji nějakým fotoreportem :palec:

post-40777-0-93142200-1434357511_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

BBS crystal black? Hrozně se mi líbí BBS satin gold a té bíle by to šlo líp. Ale to už je jiná cenová :o

jj,jsou to 8,5x19 BBS SX crystal black....ty asi myslíš zlaté BBS RX...ano je to uplně jiná cenová,tuším za R19 nějakých 13.500,- za ráfek a navíc se mi zas tak moc nelíbí,ale co člověk to názor :-) já jsem chtěl BBS disk trochu ladění do VW vzhledu a černý,aby jsem sjednotil black paket a černou střechu.Ale samozřejmě BBS RX pecky,dokonce je má Rieger na promo Octavii ve dvacítkách...já bych se je jen uměl představit na jiném autě.

post-40777-0-65425000-1469025863_thumb.png

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...