Přejít na obsah

Základní set


Doporučené příspěvky

Je tady strašně moc témat ohledně údržby laku a vše kolem...každý používá neco jiného,a proto bych potřeboval poradit seznam konkrétních prostředků používaných k předmytí, leštění,clayování,voskování plus nějaké doplňky k tomu co je potřeba...byl bych rád za radu, abych mohl věnovat laku větší péči než jen umýt auto a vyleštit leštěnkou...zda je lepší používat prostředky od jedné značky či existujé nějaký kompletní set

Odkaz ke komentáři

Tohle nemam rad na foru zde, ani na foru vedle (detailing club), vypada to, ze ses linej a chces jen sliznout smetanu ;)

Mnohem lepsi by bylo, kdyz bys vic nastudoval a aspon prisel s nejakym vlastnim navrhem, sam se totiz musis rozhodnout, jestli jit do kosmetiky prirodni, nebo kompletni syntetiky, jaky mas rozpocet, jak stare auto, v jakem stavu lak atp.

Ja bych doporucil jit nejdriv sem (+-1200 prizpevku k precteni, ale za ty vedomosti se ten cas vyplati investovat do precteni), kde najdes navrhy kompletnich setu autokosmetiky a zaroven jejich korekce, proc je tam to ci ono spatne. Dostanes do povedomi, jaka je cenovka, jake vyrobky spolu funguji a hlavne kolik to stoji, a pak bych se tepvr vratil sem s prisel s vlastnim navrhem.

 

Odkaz ke komentáři

já to celkově chápu, jen bohužel némám čas kvůli práci procházet celé články, tak jsem myslel, že je to od toho, aby se poradilo, jen jsem netušil, že je to nějak tajné..pouze jsem chtěl nějaký startovní set na údržbu..jinak díky za info...jak bude někdy čas, tak se to pokusím projít..pokud jsem se tady nějak někoho dotkl, tak se omlouvám..

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...