Přejít na obsah

Rána při teplém startu


Doporučené příspěvky

je to takovy divny zvuk a projev,kdyz mi to udela ze tapu cim to muze byt.

Dela mi to nepravidelne takze tezko muzu zkoumat.

ja se take priklanel ke starteru nebo chcipaci klape ale je fakt ze baterka si myslim letos v mrazech umre.

Jak pise šulda,tebe to dela pravidelne,tak zkus pucit baterku od nekoho jineho a chvili jezdi s jinou a uvidis.

Upraveno uživatelem maros
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Tak mě to udělá tak 2x za léto :) Jde o to jestli je to stejná rána. Baterie OK, nová dvouhmota, nový těsnění na vstřikách. Nic z toho se samozřejmě neměnilo kvůli ráně ale bylo to potřeba. Nicméně za krátkou dobu po údržbě motoru se mi to stalo. Byl hic, auto za sebou asi 40km a startoval sem znovu po cca 5-7min (to moc nedělám proto to mám asi jen 2x za rok). Nějaký člověk psal že má od technika ze škodovky vysvětlení, prý to udělají olejové výpary v sání, olej se tam dostane když začne propouštět turbo.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...

Mel jsem to same. Vydelali jsme starter ven a neco v nem mlatilo kdyz snim clovek zatresl tak se dal pro sychr novy Valeo ktery mel o zub navic. Probirali to myslim na dieselpower foru. Jenze to taky nepomohlo. Nakonec i pres dobre namerene hodnoty baterky jsme dali uplne novou a silnejsi a uz 3 mesice nadherne starty. Akorat me sere ze jsem mohl zacit tou baterkou :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

můj servisman mi na toto tvrdil, že je je něco špatně s ŘJ motoru. Že při teplém motoru pustí málo nafty. Přehrál jednotku original daty ze škodovky a problém zmizel, krásně startuje na první otočení za tepla. Mi ta moje dělala to že když byl motor na devadesáti stupních třeba otočka do obchodu, benzínku a tak, tak věšinou točila 4x i vícekrát pak se celá zatřepala a pak chytla bylo to nepravidelné proto jsem nevěřil že flashnutí jednotky pomůže, ale kývl jsem na to, zaplatil tři litry a už je ready. Udajně z výroby tam byla chyba, kterou pak ve škodovce někdo opravil a nahrávalo se automaticky při servisním zásahu v záruce. Předem píšu, že jsem na vlastní pěst měnil baterku a nechal repasovat starter bez úspěchu, až flash pomohl.

Odkaz ke komentáři

můj servisman mi na toto tvrdil, že je je něco špatně s ŘJ motoru. Že při teplém motoru pustí málo nafty. Přehrál jednotku original daty ze škodovky a problém zmizel, krásně startuje na první otočení za tepla. Mi ta moje dělala to že když byl motor na devadesáti stupních třeba otočka do obchodu, benzínku a tak, tak věšinou točila 4x i vícekrát pak se celá zatřepala a pak chytla bylo to nepravidelné proto jsem nevěřil že flashnutí jednotky pomůže, ale kývl jsem na to, zaplatil tři litry a už je ready. Udajně z výroby tam byla chyba, kterou pak ve škodovce někdo opravil a nahrávalo se automaticky při servisním zásahu v záruce. Předem píšu, že jsem na vlastní pěst měnil baterku a nechal repasovat starter bez úspěchu, až flash pomohl.

Plne s tebou súhlasím lenže tento problém sa može diať aj po flashi a to je problém baterka alebo štartér.Soft som mal prehraný a naskakovalo zle, dal som na skúšku zánovný štartér a naskakovalo na šup.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Ahojte,

 

mál som tiež tento problém, riešil som to dosť dlho, povymieňal som veľa súčiastok napr. batéria odišla v zime, štartér som menil za nový , atď... nič nepomohlo, až kým ma to nedožralo a dal som flashnuť RJ. Od tej doby či je motor studený alebo zohriatý štart na brnk. výmena súčiastok je nákladnejšia ako flashnutie RJ. Jano

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
můj servisman mi na toto tvrdil, že je je něco špatně s ŘJ motoru. Že při teplém motoru pustí málo nafty. Přehrál jednotku original daty ze škodovky a problém zmizel, krásně startuje na první otočení za tepla. Mi ta moje dělala to že když byl motor na devadesáti stupních třeba otočka do obchodu, benzínku a tak, tak věšinou točila 4x i vícekrát pak se celá zatřepala a pak chytla bylo to nepravidelné proto jsem nevěřil že flashnutí jednotky pomůže, ale kývl jsem na to, zaplatil tři litry a už je ready. Udajně z výroby tam byla chyba, kterou pak ve škodovce někdo opravil a nahrávalo se automaticky při servisním zásahu v záruce. Předem píšu, že jsem na vlastní pěst měnil baterku a nechal repasovat starter bez úspěchu, až flash pomohl.

Ahoj ..mam ten problém ...a už neviem čo mám stim robyt čo sy tím myslel že flash ...nerozumiem Prosím ťa mohol by sy my to vysvetlit

 

Odoslané z GT-I9505 pomocou Tapatalku

RJ= Řídící jednotka

Ďakujem za odpoveď .....Čo tím misia že flashnut riadiacu jednotku...dakujem

 

Odoslané z GT-I9505 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...