Přejít na obsah

Cappucco Cocta II


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak řadička už je v autě (díky Timile za tu koženou manžetu). Zkrátil jsem u výměny i tyč řazení o 3cm (měl jsem to tak i v Golfu), a je to rozhodně lepší ;) A ještě dorazil balíček s LEDkama do interiéru a do osvětlení RZ :) už jsou v autě, tak jsem zvědav jak to bude svítit ve tmě...

Ako si skrátil tu paku?

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Nadherna octa videl jsem ji na yt a pecka taky bych si tu mou podobne predstavoval akorat financi moc neni no a hlavne je to takova socka takze bez loketky jen elektrika ve predu bude hodne prace :-D ale muzu se zeptat to us sviceni udelaji mi to i v servise nebo kde se to da udelat prosimte ? Diky moc :-)

 

Odesláno z mého SM-J500FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

erik.lukac.5: zkracoval jsem ji jednoduše, pilkou na železo :D

beny94: moji octu jsi asi na youtube videt nemohl, nedával jsem tam žádné video, takže to byla spíše chjetjova ;) US svícení stačí nakódovat, jestli ti to udělají v servise vážně netuším

Aha doře díky no zatím to pořeším žárovkama oranžovýma :-D a jinak je to jeho no spletl jsem se ale vypadá stejně a i já chci něco podobnýho :-) Jinak ta tvoje je nádherná no akorát já nepůjdu tak nízko kvůli naším silnicím :-D budu kupovat jen pružiny od eibachu asi 4 cm dolů :-)

 

Odesláno z mého SM-J500FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zadní lavice je přibližně stejně velká ;) akorát úchyty má jiné, tak se to muselo upravit. Nepočítal jsem, že se k těm sedačkam vlezou ty bočnice, ale vlezly a dokonce i látka je odstínem skoro totožná, sedí jak k těm bočnicím, tak loketce i tapecům, takže jsem nadmíru spokojený :)

Ako si upravil tu zadnú lavicu tiez chcem dať z golfa sedačky ?

 

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři

erik.lukac.5: s opěrákem jsem nedělal nic, ten seděl, jen sedák má jiné úchyty, tak ty jsem musel odřezat a upravit to na úchyty z O2 ;)

 

jinak novinky žádné, jen se octa tento víkend trošku nazdobila a vozila nevěstu a pak i novomanželé :) (ne, není to zatím má svatba, vdávala se sestra mé přítelkyně)

post-17557-0-92785800-1495033686_thumb.jpg

post-17557-0-80762200-1495033691_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Přesně tak, prodej se blíží... Bude se prodávat na sériovém podvozku, na tom sníženém by to bylo neprodejne, přece jenom většina lidí potřebuje funkční auto a složenka by je nezajímala. Mimochodem, není to ten původní vyježděný podvozek, ale pořídil jsem nové tlumiče, tak snad to potenciální kupec aspoň trošku ocení

Upraveno uživatelem phob
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...