Přejít na obsah

Cappucco Cocta II


Doporučené příspěvky

To si jej poriadne nepridal ked ta zklamala ;) zvuk V8 motoru pocut uz nadialku :) inak co sa tyka vyfuku tak v nizkych otackach je veru dost ticha co sa ale na limuzinu patri :) S8 ma podtlakove klapky ta je uz hlucnejsia :) btw tazka A8 veru je ale ked ju potocis do 7500ot ten motor dokaze aj snou robit zazraky :) osobna skusenost ;)

Phob: ak chces pisni mi sz a mozem ti napisat par rad na co si dat pozor pri tomto motore :)

Upraveno uživatelem lumi
Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o rok později...
  • o rok později...

Klasika 2.0TDi 110kW (v budoucnu možná chip), takže můj první nafťák 😃 jinak je to s celkem pěknou výbavou... xeny, parkováky vpředu/vzadu, adaptivní tempomat, el.kufr, kessy, intož kuže/alkantara, Ženu jsem si rozmazlil na automat v Audi, tak je to s DSG 😊 ale né, nemůžu ji tak křivdit, i já jsem už rozmazlený/pohodlný 😁

Upraveno uživatelem phob
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Čau Čau, hele chci se tě zeptat ? Jak jsi tenkrát měl ty sedačky z Golfa Gtd, vzadu ty sedačky jsi jak moc upravoval ? A ty bočnice jsi nechaval ze starych sedaček nebo jsi je měl ktomu ? Chci si je taky sehnat ale všude jsou na prodej bez těch bočnic tak nevim jestli nechat své nebo to nějak nechat ušít ? Nevim nevim tak jestli bys mi hodil nějake rady ???? Díky moc.  At slouží nová Ovečka 🙂 !  

Odkaz ke komentáři

Odpověděno v SZ 😉 jinak už jsem pořídil letní 🙂 tak ještě jedno foto a už s tím končím, když je to tady sekce Octavia II, tak ať nejsem OT... nové téma v OIII ale zakládat nebudu, žádné velké úpravy se dít nebudou. Maximálně si dodělám zadní LED světla, uvidíme jestli ještě před FL nebo už FL, dokóduje se nějaká výbava, možná se nahodí alespoň nějaké pružiny ať to není úplně taková koza, případně chip a tím to končí 🙂

IMG_20200712_145758.jpg

Odkaz ke komentáři

Jak se jmenují ani nevím 🙂 asi Dynamic? Byly z VW Phaetona, číslo dílu je toto: 3D0601025AM

Rozměr mají 18x7,5J ET40, pneu jsem dal klasiku 225/40R18, jen mám smíšené pocity, přemýšlím jestli se k tomu autu hodí, jestli nejsou moc "zaoblená", právě více vhodná pro dvojkovou Octu. Jestli na tu trojku nejsou lepší nějaká kola s ostřejšími hranami, jak je to auto víc "hranatější"

Upraveno uživatelem phob
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...