Přejít na obsah

Demontáž interieru - Octavia I


Baurak

Doporučené příspěvky

Nevím, jestli jsem se správně vyjádřil, nikde nemůžu najít schéma jak to tam vypadá. Zespod sedačky by měly vycházet dva šrouby, které prochazí dvěma oky v plechu, který jde z podlahy a jsou tam následně uchyceny matkami. V jedné sedačce ty šrouby mám a v druhé nejsou, jsou tam jen háčky, ve kterých mají šrouby být, takže je tam odtud někdo tutově vyndal, jen nevím vůbec jak, ani kladivo mi nepomohlo...:)

 

EDIT: Tak problem vyresen, jednalo se o moji demenci a nepozornost...:palec:

Odkaz ke komentáři
Nevím, jestli jsem se správně vyjádřil, nikde nemůžu najít schéma jak to tam vypadá. Zespod sedačky by měly vycházet dva šrouby, které prochazí dvěma oky v plechu, který jde z podlahy a jsou tam následně uchyceny matkami. V jedné sedačce ty šrouby mám a v druhé nejsou, jsou tam jen háčky, ve kterých mají šrouby být, takže je tam odtud někdo tutově vyndal, jen nevím vůbec jak, ani kladivo mi nepomohlo...:P

 

EDIT: Tak problem vyresen, jednalo se o moji demenci a nepozornost...B)

 

 

Jak jsi tedy dopadl?

 

Jsou 2 druhy jak jsem říkal, předface má šrouby a face má na uchycení matky!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

ten držáček jsem taky nějak nevykoumal, nicméně pro ten plast na tom sloupku musíš sundat i ten černej v kufru - ten vodorovnej s reprákem, protože ten šedivej má pacičku až pod ten černej. Jinak by jsi to musel ulomit....

 

EDIT: a dle fotky sundat krytku na tom jezdci od pásu a odšroubovat ten jezdec...

Upraveno uživatelem Radek20VT
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

vycvaknout pytel /při otočeným volantu o 90 stupnů je od budíku kudy tam strčit šroubovák a vycvaknout, potom otočit o 180 stupnů zpátky a vycvaknout druhou zápatku/, odpojit konektor bagu a vyndat. Volant sám drží na matici s mnohohranem /velikost nevím/. při odpojování a do zapojení bagu zpět nechat vypnutý klíček jinakjsou chyby v paměti. Pokud dáváš volant z OII stejně budeš muset upravovat konektor tak to nech udělat celý ;)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 6 měsíců později...
  • o rok později...
  • o 6 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...